Jump to content

EtnaR

Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About EtnaR

 • Rank
  Hobbit
 1. Dziękuję za pomoc i jednak kupie tego Eizo choć myślałem bardziej o 27 calach to 24 też będą dobrą przesiadką ze staraej iiyamy 22 cali. Temat do zamknięcia
 2. EtnaR

  Battlefield (seria)

  nerv0 tak się składa, że doskonale rozumiem Mam nowe pudło od maja takie na wypasie już , więc nie mam problemów, ale grałem z 9-10 miesięcy na takim złomie, że tak jak niektórzy mogłem pójść i zrobić sobie kolację, a czasem jeszcze zjeść ją do połowy FPSy na moim nowym sprzęcie sięgają od 80-140, a na starym 8-24 , a co najdziwniejsze na takim złomie zawsze byłem pierwszy i miałem KD około 2,4
 3. EtnaR

  Battlefield (seria)

  Jeśli wam długo ładuje to albo macie słaby komputer, lub po prostu nie posiadacie dysku SSD. Na HDD ładowało mi się z 30-40 s każda mapka, której bym nie wybrał, a na SSD śmiga w 10 s góra 20 s i już gram Czy opłaca się Premium ? Pewnie, że tak. Mapki bardzo fajne tylko jedyne nad czym ubolewam to brak Noushar Canals do Battlefield 4, bo mapka była na prawdę fajna i przyjemnie się grało na niej. BTW. Nie rozumiem ludzi, którzy kupują wszystkie dodatki do BF 4 zamiast je odblokować i się potrudzić. Jak dla mnie lepsza zabawa i satysfakcja niż wydać te 100zł... Co o tym sądzicie ?
 4. A co z czasem reakcji ? Nie zauważę tej różnicy 3-4 ms w grach typu Battlefield 4 ?
 5. Jakie propozycje możecie dodać do monitora, ale tym razem matryca TN lub z jeszcze niższym input lagiem, bo widziałem np. Eizo z reakcją 1ms , ale za ponad 2 tyś, a może coś tańszego do mojego budżetu, ale dobrego ?
 6. Ciężki wybór, ale chyba zdecyduje się na AKG Dziękuję za szybką pomoc. Temat do zamknięcia
 7. No dobrze dziękuję jest to jedna opcja a ktoś mógłby podać alternatywę ?
 8. EtnaR

  Sprzedam komputer + monitor.

  Ile za monitor ?
 9. No dobrze to dziękuję co do kwesti monitora i wybiorę Eizo Co do klawiatury również dziękuję. Teraz tylko słuchawki. Jakie kto poleca ?
 10. A nie ma jakiegoś monitora 27 cali w tej cenie, który by dorównywał choć trochę Eizo ?
 11. Nie posiadam obecnie karty dźwiękowej, ale planuje kupić jakąś od Asusa za około miesiąc. Słucham praktycznie każdego rodzaju od rapu po muzykę klasyczną do rocka, ale uwielbiam BASS, więc może troszkę pomogłem w doborze. Co do klawiatury to obojętne mi, czy to będzie nożycowa, czy też mechaniczna byleby była z niskim skokiem Chodzi wam o tego nowego Eizo ? http://www.redcoon.pl/B552913-EIZO-FORIS-FS2434-BK-LED-IPS_Monitory-TFT?refId=ceneo Takie pytanko mam, czy kontrast 5000:1 oznacza 50mln : 1 ?
 12. Chciałbym się dowiedzieć jaki monitor kupić do kwoty 1400 zł i błagam tylko nie DELL , bo nie podoba mi sie design. Monitor służyłby głownie do gier, ale też i filmów. Matryca koniecznie IPS chyba, że matryca AH-IPS jest w jakimś stopniu lepsza? Co do klawiatury to sam nie wiem czego chcem Grunt żeby była podświetlona i do kwoty 200zł ew. mogę dać o te 100zł więcej jak będzie warto. Słuchawki również do gier i muzyki do kwoty 400-500 zł. Lubię duże słuchawki, w które wchodzi ucho lub z wygodną okładziną żeby były wygodne.
×