edgeofthorns

Forumowicze
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O edgeofthorns

 • Urodziny 13.03.1986

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.rockroom.jun.pl
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Wormsy, Fallouty, Stalkerowe zagrywki, Half Life'y
 • Ulubiony gatunek gier
  FPS/strzelanki
 • Konfiguracja komputera
  E osiemczterysta
  gie ef dziewięcosiemset giete
  4 giba ramu
  ponad tysiąc giba na hadede
  Ponad pincet watów w zasiłce
  lodżitech giepiętnaście, sajłinder ikspięć
  zderzacz hadronów na usb
 1. Coldplay też się skończył po Kill'em All Strasznie sztampowe, kopiowane stwierdzenie. Chyba po prostu pozerskie nieco. Non-offensive Death Magnetic to odgrzewany kotlet - wszystkie/większość zagrywek już była, schematy podobne. Owszem, bardziej mi leży niż St. Anger, ale nie mogę powiedzieć, że mnie nawilża. Nie ma szału motyli. Jak padło wyżej - średniak po prostu. Kumpel stwierdził (może i nawet słusznie), że Meta się po prostu już kończy.
 2. Mnie się tak działo, jak umierał dysk. Przy czym miałem "czarną" serie Barracudy. Tak na dobrą (dobrą?) sprawę nie było określonej tendencji bluescreenów - po prostu zwiecha.
 3. Nie tylko, jeśli dobrze kojarzę. Odpowiedzialny również jest za klawisze, linię basu i teksty. Z resztą jak w BLSie. Nie jestem pewien, ale chyba w jakimś kawałku P&G jest też odpowiedzialny za perkę. Tak czy inaczej, P&G był bardziej jego projektem niż kogokolwiek innego. Wracając do BLSa. Płyta "Order of the Black" wcisnęła mnie, tym bardziej, że "Shot to Hell" była dosyć przeciętną. Niezła. Ale szaunima. I zdecydowanie plasuje się na pierwszym miejscu. Się jeszcze niebawem okaże, bo teraz dopiero dowiedziałem się o tym nowiutkim krążku (szczerze mówiąc, czytając tutaj...).
 4. Witam, bo to chieba pierwszy wpis na forum. Co za niedojrzałość - forum "growe" a rozpoczynam w dziale muzyki 1. Meta, bo należę do tych "od mety" i nie lubię Maidenów - Metallica, bo to w sumie jakiś tam korzeń, lubię czasem sobie wrócić do "justice'a" czy Czarnego. Dobre grańsko. (tak samo wolę Anthraxa niż Megadeth i Testament niż Slayera ) 2. Black Label Society - lubię southernowe, stonerowe granie, z wyczuwalnym bluesowym piętnem. 3. Clutch - j/w, tyle, że więcej z nim bluesa niż BLSie. 4. Limp Bizkit - bo to luźny zepsuł, z fajnym feelingiem. I nic mnie nie interesuje, że ktoś ich (błędnie z resztą) wrzuca do wora z nu-metalami. 5. Kamchatka - piękny, w klimacie old schoolowego rocka, zepsuł - coś a'la stonerowy The Doors momentami . Dla mnie kanibale, bo nie tak dawno temu pochłonęli mnie całego 6. Machine Head - genialny, szczery band. Energetyzujący klimat. Uwielbiam i z dumą umieszczam ich w dziesiątce. 7. FNM & AIC - trochę nieuczciwe zagranie Ale, zarówno Faith No More, jak i Alice In Chains mieli silny wpływ na ukierunkowanie fanatyzmu muzycznego Z resztą, zespoły, które bronią się same. I trudno mi wybierać między nim dwoma. 8. The Black Crowes - fantastyczny bluesrockowy zespół. Chyba trudno go nie znać. 9. Pantera - chyba wiadomo, się broni Dużo nasłuchałem się tego (i z resztą sideprojectów członków). Jedna z najbardziej przełomowej kapeli w historii cięższego grania. Rzecz jasna, że mam na myśli twórczość od "Cowboys From Hell". Wcześniejsze... nieważne 10. Chyba Gunsi. Wychowało się na tym, piękne historie muzyczny z lat '90-tych. Oczywiście, lista ciągle się zmienia w jakiś tam sposób. W ogóle, lista jest zbyt krótka. Ale wszystkiego mieć nie można. Jest kilka pozycji, może i sztampowych, które dodałbym z przyjemnością. Może niebawem zaktualizuję... ;P