Skocz do zawartości

Tanie Gry PC


DarkAvanger

Polecane posty

Witam ! Posiadam sporo gier PC na sprzedaż , lista poniżej . Mam też sporo płytek i magazynów CD-Action , jeżeli jesteś nimi zainteresowany to podaj numery interesujące ciebie a może coś wygrzebię ;)

LISTA GIER :

P-premierówka

TS-Top seller

EX-extra klasyka

SS-Superseller

PK-Platynowa Kolekcja

Mass Effect P

Ojciec Chrzestny P

Wiedźmin P

Stalker Czytse niebo P

Hitman Kontrakty SS

Splinter Cell Chaos Teory SS

Kane & Lynch P

Scarface P

Assasin Creed P

Swat 4 P

Call of duty deluxe edition z dodatkiem

Empire Earth 2 P

Heroes of might and magic 5 PP

MoH Wojna na pacyfiku EA CLASSIC

Call of Juarez P

GTA 3 P

Company of Heroes TS

Empire Earth 2 : Władza absoluyna EX

Flatout 2 EX

Colin 2005 EX

Kroniki Ridicka : ucieczka z buthcher bay EX

PoP Limitowana edycja kolekcjonerska

Full Spectrum Warrior EX

Heroes of might and magic 4 złota edycja EX

Mistrzostwa świata Fifa 2006 P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do GTA 3 masz dużego tekturowego boxa?

Tak ,powinna być w tej wersji również koszulka ale sam w niej chodzę hehe

Z ciekawości - ile sobie liczysz za Stalkera ? Bo poszukuję.

hmmm co powiesz na 25 zł + przesyłka ? Gra w stanie idealnym , grałem tylko parę razy.

Ile chcesz za Mass Effect i Wiedźmina ?

Masz może numer CD-Action z lutego tego roku ( z Ninja Blade i Imperium Romanum ) ?

Czasopisma musiałbym poszukać ale mam na pewno bo płytka leży na półce :)

Co do cen to może coś zaproponujesz ? Obie gry oceniam na stan pomiędzy bdb a idealny , bo troszkę te kartoniki pozaginane na rogach ;)

Ile za:

Call of duty deluxe edition z dodatkiem

Assasin Creed

Mass Effect

Wiedźmin

Jak możesz podaj ceny każdej osobno. Czy jak bym brał te 4 gierki na jakiś upust można liczyć?

Również prosiłbym o propozycje cen , powiem tylko że ME i Wiedź. są na wahaniu pomiędzy bdb a idealny , AC idealny , CoD z dodatkiem UO stan db .

Zachęcam do kupna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz za Mass Effect i Wiedźmina ?

Masz może numer CD-Action z lutego tego roku ( z Ninja Blade i Imperium Romanum ) ?

Czasopisma musiałbym poszukać ale mam na pewno bo płytka leży na półce

Co do cen to może coś zaproponujesz ? Obie gry oceniam na stan pomiędzy bdb a idealny , bo troszkę te kartoniki pozaginane na rogach

Jak stan bdb-idealny to poszukaj czasopisma to dam 60 zł + przesyłka. Zgoda ? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Stalkera proponuję 25 zł, ale razem z przesyłką. Na allegro nówki są za 30, używane chodzą w okolicach 20 zł. Jak ci pasuje to napisz na gg 4989817, aha jeśli już to załatwiamy sprawę tylko przez allegro, nie będę wysyłał kasy w ciemno ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Stalkera proponuję 25 zł, ale razem z przesyłką. Na allegro nówki są za 30, używane chodzą w okolicach 20 zł. Jak ci pasuje to napisz na gg 4989817, aha jeśli już to załatwiamy sprawę tylko przez allegro, nie będę wysyłał kasy w ciemno ;]

28 zł z przesyłka ? Bo około 8 zł kosztuję koperta z bąbelkami i koszt nadania przesyłki. A poza tym myślałem raczej o przesyłce za pobraniem , jest lepsza dla ciebie i wygodniejsza dla mnie ;)

20 zł i biorę bez zastanowienia. Jeśli można prosiłbym o zdjęcia pudełek, zależy mi by nie były zniszczone.

28 zł z przesyłką ? Zdjęcia dam na forum 6 sierpnia ok ? Ponieważ teraz nie mam transferu w iplusie i muli mi strasznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione Kane & Lynch i Call of duty deluxe edition z dodatkiem,

Gry Sprzedane :

1.Kane & Lynch

2.CoD z dodatkiem

3.Wiedźmin

4.Mass Effect

Następne niepoprawne podbicie tematu = 20%. Zapoznaj się z regulaminem.

[wies.niak]

Nie rozumiem do czego się przyczepiłeś. Poinformowałem ludzi co kupiłem by wiedzieli, że już nie ma sensu o to pytać. Przecież to nie mój temat i o żadnym podbijaniu nie było mowy. :dobani:

Oczywiście masz rację - pomyliłem się. Twoja ksywka mignęła mi jakoś i miałem wrażenie że jesteś autorem tematu. Przepraszam za pomyłkę.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...