Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliroth

Eliroth's Square

Polecane posty

Zapraszam na ogromną wyprz gier na PC!

W mojej ofercie znajdziecie gry w stanie idealnym bądź bardzo dobrym. Większość gier w polskiej wersji językowej. To TY proponujesz cenę (oczywiście w granicach rozsądku), a ja najczęściej się z nią zgadzam :) Dlaczego tak? Ano dlatego, że od kilku miesięcy mam PS3 i gry na starego dobrego peceta stoją na półce i się kurzą.

Koniec gadania. Wybierajcie!

~HOT~

I. NBA 2k11 - stan bardzo dobry, premierowe

1. Mass Effect ? stan idealny, premierowe z Edycji Kolekcjonerskiej

2. GTA IV ? stan idealny, premierowe - REZERWACJA DLA HacKNSlasHMonsteR21

3. Star Wars The Force Unleashed ? stan idealny, premierowe, płyta ani razu nie była wyciągana z pudełka!

4. Unreal Antologia ? stan idealny, XK Gold, j.w.

5. Supreme Commander ? stan idealny, XK Hit, j.w.

6. NFS: U2 ? stan bardzo dobry, EA Classics

7. Dead Space ? stan idealny, EA Classics

8. NFS: Shift ? stan idealny, EA Classics - SPRZEDANE

9. NFS: Most Wanted, stan idealny, EA Classics -SPRZEDANE

10. Battlefield 2 ? stan idealny, premierowe

11. Crysis ? stan idealny, płytę dostałem w wersji OEM do mojej karty graficznej, jednak zrobiłem pudełko z oryginalną okładką

12. The Orange Box ? stan idealny, EA Classics - SPRZEDANE

13. Prince of Persia ? stan idealny, premierowe - SPRZEDANE

14. Enemy Territory: Quake Wars ? stan bardzo dobry, premierowe

15. Unreal Tournament III ? stan bardzo dobry, premierowe

16. Neverwinter Nights: Diamentowa Edycja ? stan idealny, Platynowa Kolekcja - SPRZEDANE

17. Warcraft III + Warcraft Expansion Set ? stan idealny, Platynowa Kolekcja - SPRZEDANE

18. Lost Planet Extreme Condition: Colonies Edition ? stan idealny, Platynowa Kolekcja, płyta ani razu nie była wyciągana z pudełka!

19. The Settlers Dziedzictwo Królów Złota Edycja ? stan bardzo dobry, Platynowa Kolekcja

20. Company of Heroes Złota Edycja ? stan bardzo dobry, Platynowa Kolekcja

21. Prince of Persia: Dwa Trony ? stan bardzo dobry, Superseller

22. Prince of Persia: Dusza Wojownika ? stan bardzo dobry, Superseller - SPRZEDANE

23. Medal of Honor: War Chest ? stan dobry, premierowe

24. Warhammer 40k: Złota Edycja ? stan idealny, Złota Kolekcja, płyty raz w nośniku

25. Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - stan bardzo dobry, premierowe - SPRZEDANE

26. F1 2010 - stan idealny, wersja PL, premierowe - SPRZEDANE

~NOWOŚĆ!!~

Sprzedam również puszkę kolekcjonerską od fingerboarda TechDeck w wersji Blind. W jej skład, oprócz puszki, wchodzą 4 deskorolki TechDeck z serii Blind. Cena jaka mnie interesuje to 35 zł + koszty przesyłki.

To by było chyba na tyle. Gry wysyłam w kopercie bąbelkowej priorytetem. Jedna tylko uwaga: NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM ? tylko wpłata na konto.

Zapraszam do zakupów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy:

12. The Orange Box ? stan idealny, EA Classics

jest - NIEUŻYWANY - tzn. cd-key jest nieużyty na koncie Steam??? Bo to zależy - czy był już użyty klucz czy nie - wtedy zaproponuję dwie odmienne ceny. ;)

OK. Klucz jest nieużywany, więc kasa wysłana. Jak gra dojdzie, to zainstaluje i będzie spox. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...