Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GranaT

Targowisko u GranaT'a

Polecane posty

Mam kilka rzeczy do sprzedaży lub wymiany.

Cena wystawionych tu rzeczy nie jest ustalona. gdy ktoś się nią zainteresuje - negocjuje ze mną cenę. Najlepiej, kiedy jakąś zaproponujesz - będę mógł o wiele łatwiej stwierdzić, ile jesteś gotów dać.

Aż do dnia, w którym wysyłam paczkę, zastrzegam sobie możliwość sprzedaży/wymiany innemu użytkownikowi, który da więcej lub zaoferuje grę, która bardziej mi się podoba. Mogę także stwierdzić, że kupujący chce kupić grę za zbyt małą kwotę i anulować wymianę/sprzedaż.

GRY

PC

~Rayman 2 [Druga część serii przygód Raymana. Świetna zabawa gwarantowana!]

~Rayman M alias Rayman Arena [Ciężko to nazwać częścią serii, ale są w niej postacie z Raymana. Są dwie (lub trzy, zapomniałem) konkurencje: wyścig i coś jakby deathmatch. Możemy grac Piratorobotem (jesli zła nazwa, przepraszam), Brzytwobrodym, Raymanem, Globoxem i innymi postaciami. Dużo śmiechu przy oglądaniu np. sposobu szybowania Globoxa, a także kupa dobrej zabawy. Ach, zagrywałem się w to kiedyś...]

~Rayman 3 [Tego aż żal mi sprzedawać. Niby gra dla dzieci, a jednak masa humoru, który rozbawi każdego (tym razem nasz przewodnik Murphy podpowiada nam, czytając wszechwiedzącą Instrukcję (Gry), mówi, że mógł zrezygnować z tej pracy i zadawać się z cycatymi laskami, zamiast być "przydupasem jakiegoś gościa fruwającego włosami". Kupa śmiechu i satysfakcji z używania puszek mocy gwarantowana!]

~Crazy Frog: Racer 2 [Świetne wyścigi po zakreconych, wykręconych, przekręconych i w ogóle "ło cholera" trasach. Rozbawił cię ktoś szczególny z teledysku z Crazy Frogiem? Wybierz go i ścigaj się nim z innymi leszczami! Polecam!]

~Rodzinka Robinsonów [Zręcznościówka, w której korzystamy z rozmaitych wynalazków i rodzajów broni, włamujemy się do labolatorium by wykraść "czasmaszynę" unikając kamer, garść prostych zagadek, a przede wszystkim - wspaniała grafika, świetnie oddająca klimat filmu.]

~Kurczak Mały [Zabawna zręcznościówka, filmowa fabuła (ale przerobiono ją tak, że nawet kilkusekundowy dojazd wózkiem woźnego w filmie zajmuje tu kilka minut, a do tego przeskakujemy tam nad przeszkodami i unikamy zderzeń. Oprócz tego sobie poskaczemy, pobiegamy, pogramy w baseball i powalczymy. Wspaniała gra. Nawet jesli się nie skusicie - ta waszego młodszego rodzeństwa lub kuzynostwa może to być wspaniałe zajęcie na długie, nudne dni.]

~Kurczak Mały: As w akcji [Pamiętacie zakonczenie filmu? Pokazany jest tam fragment przyszłości naszej czwórki. W tej grze kierujemy nimi właśnie. I to już mniej zręcznościówka, a bardziej... shooter! tak, tak, jako As (czyli Kurczak) używamy maszynowych miotaczy, jako tamta gruba świnia (xD) walczymy z napierającymi na zdobytą bazę wrogów (i to czołgiem miotający poteżnymi laserami). Dalej co prawda nie dograłem, bo młody byłem i kiepski w gry jeszcze, ale jestem w 100% pewien: ta gra daje mnóstwo radochy nawet starszym.]

~Artur i Minimki [i kolejna zręcznościówka. Sterujemy tu trójką bohaterów znanych z filmu. W duuuużym skrócie: poskaczemy, powspinamy sie, postrzelamy (ze scyzoryka lizakami, lol), powalczymy. Są tez obowiązkowe w tego typu produkcjach zagadki logiczne. I tutaj czasem nawet starsi muszą czasem chwilę pomyśleć. Aha, bym zapomniał o świetnych sekwencjach latano-strzelanych. latamy sobie na plecach komara i rozdupcamy wrogów eksplodującymi kulami. Z czasem będzie można rozwalić naraz 4 wrogów! Aha, jest jeszcze moment, w którym sobie pojeździmy nakręcanym samochodzikiem, uciekając przed wodą (ostatni etap). No i moment, w którym pobiegamy Selenią i będziemy ciągnąć (bez skojarzeń) dźwignie ładujące wodę (do ugaszenia pożaru dookoła Betamesza) i... e... poziomki...? do zabijania Seidów na komarach. świetne, świetne.]

~Fantastic Four [Gra na podstawie słynnego filmu. Czwórka przyjaciół zostaje napromieniowana w kosmosie. Zyskują super-moce i łaczą się jako Fantastyczna Czwórka. Zróżnicowane poziomy i umiejętności postaci, dość inteligentni wrogowie i kilka bugów na całą grę sprawiają, że można ją okreslić niezłą grą.]

~Toy Story 2 [sterujemy Buzzem Astralem, wydupcamy wrogów, pokonujemy ślamazarny samochodzik w wyścigach, zbieramy żetony, używamy bonusów i skaczemy - oto ta gra. Nie jest specjalnie dobra, a grafika woła o pomstę do nieba, dlatego oddam ją prawie darmo. A jak kupicie dla młodszych osobników, to oni na pewno beda się świetnie bawić - mam kolegów, którym nadal ta gra się podoba O.O]

~Combat Mission: Shock Force [świetna gra strategiczno-militarna. Możemy tworzyc własne kampanie, grac w stworzone, sami ustalamy strategię bitwy. A do tego opcja czasu rzeczywistego (nie polecam, w pierwszej misji trzeba czekać dwie prawdziwe godziny na rozpoczęcie :D). Całkiem niezła gra, z wielkimi litrami ambicji i lekką posypką z kurzu. Ale mimo niektórych nieco przestarzałych rozwiązań, jestem gotów ją polecić.]

~Mini Ninjas [Świetna gra dla każdego. Ciesząca oko oprawa, mozliwość ukrywania się (szczególnie fajna, gdy wrogowie wiedzą, gdzie jestesmy, a my używamy czaru na zmianę w ducha i wyłączamy czar, gdy już kucamy w krzakach), dające poczucie mocy, ale nie za bardzo ułatwiające grę czary, różnorodność postaci i ich umiejętnosci, wspaniałe skradanie się i strzelanie z łuku z opadającymi w powietrzu strzałami ( co jest dość dziwne jak na produkcję dla dzieci ). Szczerze polecam, szczególnie warta uwagi gra.]

~Gotcha! [bezkrwawy (bo paintballowy) shooter od GS Software. Nie jest idealny, ale fajny.]

~Sąsiedzi z Piekła Rodem 1 i 2 [Świetna, zabawna gra zręcznościowo-logiczna. Cztery lata temu w mojej budzie każdy sie w to zagrywał.]

~Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent [Chyba nie trzeba opisywać...]

~Vin Diesel: Wheelman [shooter i ścigałka w jednym, czyli gra akcji :D z Vinem Dieselem, który tym razem wcielił się w tajnego agenta Wheelman'a. ma za zadanie wniknąć w struktury mafii i zniszczyć ją od środka. Wspaniała gra, ale przez moją kartę graficzną zawiesza się w menu :/]

~Rayman: Szalone Kórliki 2 cz.4 [Niestety, tylko jedna część, gdyż jak się zorientowałem, że to sprzedają, została już tylko czwarta część. W tej grze Kórliki tym razem atakują Ziemię. Czekają na ciebie rozmaite konkurencje, m. in. moja ulubiona - zderzanie się elektrycznymi samochodzikami tak, by zepchnąć z poziomu kórliki i samemu nie dać się zepchnąć. Polecam.]

PlayStation 2

~Need for Speed: UnderkałerUndercover [Ścigałka z serii znanej na cały świat. jednym się podoba, drugim nie. Mi nie bardzo, więc nie koloruję na czerwono.]

~The Sims 2 [Pewnie nikt tu Simsów nie kupi, ale nie zaszkodzi spróbować. Simsy każdy zna, więc brak opisu.]

~The Sims 2: Zwierzaki [Świetny samodzielny dodatek do Simsów 2. Wszystko jest tu bardziej rozwinięte (no, prawie wszystko). Co prawda po angielsku, ale... Polecam.]

~Fifa 09 [Znana i lubiana sportówka na twoje PlayStation 2! Rozegraj mecze jako klub wybranego kraju lub jako cała reprezentacja! Niezłe mechanizmy rozgrywki i świetna jak na PeeSkę 2 grafika. Woła cię, byś ją kupił...]

Płyty CDA

~Nr 164 - Advent Rising, Made Man PL, Supreme Ruler 2020

~Nr 165 - Mage Knight: Apocalypse, Tajne Akta: Tunguska, Speedball 2, Czarna Owca Sven

~Nr 166 - Call of Juarez PL, Helldorado PL, Sacred - Złota Edycja, 3 gry Brain Training

~Nr 167 - Ceville PL, Mortyr III: Akcje Dywersyjne, Rise & Fall PL, Zwariowany Kurczak Moorhuhn

~Nr 168 - SBK 08 PL, Puzzle Quest: Challenge of the Warlords, Sinking Island PL

~Nr 169 - Jade Empire: Special Edition PL, Sins of a Solair Empire

~Nr 170 - Dark Sector PL, Belief & Betrayal PL, Imperium Galactica

~Nr 171 - Titan Quest, Summer Athletics 2009 PL, Demo: PES 2009

~Nr 172 - Devil May Cry 4, Demo: Machinarium, Muzyka Zespołu Skowyt

~Nr 173 - Rollercoaster Tycoon 3, Watchmen: The End is Nigh Part 1

~Nr 174 - Ninja Blade, So Blonde: Blondynka w opałach, Imperium Romanum

~Nr 175 - World of Goo, Watchmen: The End is Nigh, part 2

~Nr 176 cz.1 - Drakensang: The dark Eye, the Legend of Beowulf

~Nr 177 cz.2 - BlackSite: Area 51

A innych nie sprzedaje, bo Hitman i Just Cause jeszcze może się kiedyś przydać. Może za 2, 3 miesiące...

INNE

~Pełny zestaw Szkoła Hakerów (Podręcznik + Filmy + Szkoleniowy system operacyjny + pudełko :D)

~Płyta z Play'a, numer 5/2009 Pełniaki: Massive Assault: Phantom Renaissance + Massive Assault Network 2, Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. Demo: Codename Pazners: Cold War, Wanted: Weapons of Fate, Tom Clancy's H.A.W.X., Wallace & Gromit: Grand Adventures, The Last Remnant, Watchmen: The End is Nigh

~Płyta z Play'a numer 9/2008 Pełniaki: Call of Cthulu: Mroczne zakątki świata, Arena Wars, Airport tycoon 2. Demo:9 kompania, Code of Honor 2, Death Track: Resurrection, Devil May Cry 4, Dracula: Początek, FSR, Sins of a Solair Empire: Grzechy Imperium Słońca, Spore: Fabryka Stworów

~Płyta z Click! numer 4/2009 Pełniaki: Obscure 2, Avencast Rise of the Mage. Demo: 4 gry logiczne wraz z Bejeweled 2 Deluxe i Peggle Deluxe. Freeware: Future Pinball, Ten Ton Ninja, Warzone 2100

Pogrubienie stosowałem do gier podobających mi się. Pogrubienie + kolor do gier znanych i świetnych xD.

Cena lub rzeczy za wymianę do uzgodnienia tutaj lub na PW. Pytania o stanie konkretnych przedmiotów, które zostały tu zamieszczone, proszę kierować na PW.

Jeśli chcesz zobaczyć moje komentarze, zajrzyj tu: KLIK! UWAGA! Temat nie został zaktualizowany, tak więc swoim pozytywem chwalę się tu :P

Vantage napisał:

Pozytyw dla użytkownika GranaT za TĄ transakcję (wymiana rzeczy w linku na 2 gry). Szybka wysyłka, dobry kontakt, wszystko zgodnie z tym, co użytkownik pisał - polecam.

D:

Usunąłem z oferty Prototype i Trylogię GTA. Powód: wymiana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zl za szkołę Hakerów + wysyłka może być?

Masz na PW.

@UP(date)

Usunąłem z oferty Prototypei Trylogię GTA, a mój Battlefield: Bad Company 2 poleciał za Splinter Cell: Conviction zanim zdążył tu zadebiutować :D

EDIT: No i na moje konto na gametrade.pl (granat) dodałem Szkołę Hakerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...