Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gorbovsky

[4-pak] Payday 2 za 1 klucz TF2 - szczegóły w środku

Polecane posty

Oferta dotyczy otwarcia na platformie Steam 4-paku z grą Payday 2 w zamian za 1 Klucz TF 2.

Oczywiście najmilej widziane są osoby posiadające jakąkolwiek reputacje na tym forum (pozytywy).

Jeśli nie masz żadnej reputacji możesz zostać poproszony o podanie przy wymianie zabezpieczenia w postaci 6 kluczy TF2, które zostanie oddane przy zwracaniu przez Ciebie 3 pojedynczych kopii.

Jak to działa ?

1. W wymianie steam dajesz mi klucz TF 2, a ja daję Ci 4-pak z grą Payday 2.

2. Dodajesz grę do swojej biblioteki, co sprawi, że 3 pojedyncze gifty pojawią się w Twoim ekwipunku.

3. Oddajesz z powrotem 3 pojedyncze gifty.

WAŻNE !!!

Musisz posiadać dostęp do rynku Steam. W przeciwnym razie trzy pojedyncze kopie będą miały blokadę wymiany na 30 dni !

Dostępna ostatnia sztuka !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze istnieje takie ryzyko ale zeby je zminimalizowac

Po pierwsze: w pierwszej kokejnosci beda brane pod uwage osoby z wieksza iloscia pozytywnych opinii

Po drugie: dodatkowa zacheta do uczciwosci niech bedzie mozliwosc otwierania kolejnych 4-pakow z innymi grami w przyszlosci, a wiec kolejna szansa na gry w nizszej cenie. Osoby zaufane beda mialy pierwszenstwo nad nowymi chetnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Z tym, że jeden 4-pak = jedno konto steam. 4-pak otwiera się poprzez dodanie gry do biblioteki.

Edit:

I muszę wiedzieć na czyje konto zostanie oddany do otwarcia 4-pak. Tak jak napisałem wyżej.

Oczywiście najmilej widziane są osoby posiadające jakąkolwiek reputacje na tym forum (pozytywy).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...