Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yaper

Bazar Yapera - mnóstwo interesujących gier w ciekawych wydaniach.

Polecane posty

Witajcie,

Mam do sprzedania kilka ciekawych gier - pierwszy post będzie aktualizowany na bieżąco, jak tylko dojdą nowe pozycje.

Chęć zakupu proszę wyrazić w tym temacie, a następnie napisać PW. Jestem wiarygodną i zaufaną osobą, co może potwierdzić wielu forumowiczów - oferuję wysyłkę po najniższym koszcie.

Klucze Steam:

Batman: Arkham Origins - 50 zł

Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition - Steam Gift - 38 zł

Hard Reset: Extended Edition - 10 zł

Max Payne 3 - Season Pass - 27 zł

Mortal Kombat Komplete Edition - 38 zł

Saints Row IV - 52 zł

System Shock 2 - 15 zł

Gry pudełkowe na PC:

Assassin's Creed IV: Black Flag PC - nowa zafoliowana, pochodzi z edycji kolekcjonerskiej - 95 zł (plus wysyłka 9 zł), ewentualnie sam klucz Uplay przepisany z pudełka - 85 zł

Pudełka z gier PC - cała zawartość bez klucza Steam:

Saints Row IV: Commander In Chief Edition PL - 3 zł + koszt wysyłki

Total War: Rome II PL - 3 zł + koszt wysyłki

Gry pudełkowe na Xbox360:

Hitman Absolution edycja XBOX 360 - nowa, zafoliowana - 50 zł

Hitman Absolution Deluxe Proffesional Edition (ta z ogromną statuetką Hitmana) na XBOX 360 - nowa, zafoliowana (cena do negocjacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Yoshi, jeśli tak usilnie nalegasz to mogę specjalnie dla Ciebie zwiększyć cenę :trollface: Jeśli będziesz w 100% zdecydowany to napisz do mnie prywatną wiadomość, następnie podam wszystkie następujące informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana nie wchodzi w grę, interesuje mnie jedynie sprzedaż. Zdjęć do Brotherhooda nie posiadam, ale zapewniam, że pudełko jest w kolekcjonerskim, nienaruszonym stanie. Klucz do Blood Dragona mogę wysłać od ręki mailem - jeśli wyrazisz zainteresowanie odezwę się na PW i obgadamy detale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz śmiało w jakim wariancie Cię interesuje. Posiadam Hitmana w najbogatszej kolekcjonerce ze statuetką, ale równie dobrze mogę sprzedać go w samej edycji specjalnej (pudełko plus artbook), bądź też samą grę - wtedy naturalnie cena idzie w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie skoro BH jest dostępne to chętnie capnę, cały czas pluję sobie w brodę że byłem kompletnie spłukany podczas promocji gram.pl :P.

Nowe egzemplarze chodzą na allegro na ogół po 3 dyszki, rzadziej da się wyrwać taniej, dlatego też proponuję właśnie 30 złociszy + KW, może być? : >

Btw, zrób porządek ze skrzynką odbiorczą bo nie można pw posłać, widocznie masz zapchaną :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...