Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bylic

Rozwiązany: Netgear WNA3100 - Rozłączający się internet

Polecane posty

Witam, mam pewien problem otóż mam zakupiony taki jakby Wi-fi do komputera czy nie wiem jak to nazwać nazywa się Netgear n300 wireless usb adapter wna3100 i wszystko chodzi ok itp, ale czasami poprostu się rozłącza on i muszę go wyciągać i znowu wkładać do portu USB, zna ktoś na to jakiś sposób? Bo ja się męcze z tym już bardzo długo i zaczęło mi to tera przeszkadzać bo rozłącza mi internet gdy gram w Lol'a i potem bany lecą za opuszczanie rozgrywki. ;/

Z góry dzięki za pomoc :)

Jeżeli zły dział, proszę o przeniesienie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym routerze jest tak jakbym miał wi-fi w laptopie, wyświetlają się wolne sieci i połączam z moją.

Internet mam z vodafone, dodam że na innych urządzeniach które mają podłączenie do niego, wszyściutko działa jak należy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie chyba nie rozumiesz..

Router sie nie wyłącza tylko takie urządzenie które podłączyłem do komputera żeby odbierało sygnał z routera przez który moge się połączyć (bo nie mam kabla sieciowego) i ono sie rozłącza poprostu i musze tego "styka" odczepić od usb w komputerze i podłączyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem tylko jeśli przerywane jest połączenie mogą gasnąć jakieś diody na routerze. Jak jest z tą jakością zasięgu? Próbowałeś ten adapter podłączyć do innego komputera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...