Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strusiek

Hyperversum - Cecilia Randall

Polecane posty

Ostatnio, buszując w "świecie taniej książki" - sklepie we Wrocławiu, polecam!! - natknąłem się na tę książkę.

Objętością może co poniektórych odstraszyć, aczkolwiek krótki opis na okładce zaciekawił mnie.

W skrócie - mamy do czynienia z czymś podobnym do Abstergo i Animusa (w uproszczeniu) - trójka przyjaciół gra w grę o nazwie Hyperversum. Gra wygląda jak efekt przejściowy między standarowymi grami na pc(gracze mają na głowach specjalne okulary i słuchawki, a na rękach rękawiczki podłączone do pc), a rpg fabularnymi (gdyż gracze "przenoszą się" całkowicie w świat Hyperversum i odgrywają swoje postacie, stąd również skojarzenie z Animusem).

W wyniku "błędu" zostają przeniesieni do XIII-wiecznej Francji. Muszą sobie poradzić w nowych realich, odnaleźć i dopasować w nowym świecie, a przede wszystkim, dowiedzieć się, co się stało i w jaki sposób wrócić do współczesności.

Na razie przeczytałem kilka rozdziałów, więc nie mogę zbyt wiele powiedzieć na ten temat, ale czyta się szybko, styl nie jest nużący. Polecam!

Czy ktoś z Was miał lub ma styczność z tą powieścią?

ps.

Doczytałem, że powstaje kontynuacja:)

post-97886-0-81990300-1355944916_thumb.p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...