Skocz do zawartości

Rozwiązany: Grand Theft Auto IV a Windows 8


Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów CD-Action smile_prosty.gif

Piszę do was w następującej sprawie. Jakiś czas temu kupiłem GTA IV na digital.muve.pl, pobieram grę bez żadnych problemów, jednak gdy włączam launcher instalatora, pojawia się komunikat "Your system is incomaptible". Próbowałem uruchomić jako administrator i w trybie WIN7, ale to nic nie pomogło. Spotkał się ktoś z takim problemem? Może ktoś wie co powinieniem zrobić?

Czekam na wasze sugestie.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Zainstaluj grę z pliku setup, tym razem w zgodności z Windows XP SP3

-Usuń GFWL w Dodaj/usuń programy, następnie ściągnij nowe GFWL STĄD.

Rozwiązanie to wziąłem z pewnego forum o GTA:

Witam,

znam rozwiązanie tego problemu (przed chwilą udało mi się uruchomić grę na w8).

Najważniejsza rzecz: Wchodzisz w dodaj/usuń programy i usuwasz z komputera Microsoft Games for Windows Live, a następnie tutaj: http://www.xbox.com/.../downloadclient pobierasz nową wersję i ją instalujesz.

Nie wiem na ile jest to istotne, ale grę wcześniej zainstalowałem w trybie zgodności Windows XP (service pack 3). Aby to zrobić, wkładasz płytę i nie uruchamiasz autostartu. Wchodzisz w eksploratora windows i eksplorujesz płytę. Klikasz prawym na plik autorun.exe - właściwości - zgodność i zaznaczasz "uruchom w trybie zgodności Windows XP (service pack 3). Następnie uruchamiasz ten plik. Mi wyskoczyły jakieś chińskie literki, ale na dole są 2 przyciski - kliknij lewy. Pomijaj wszelkie okienka pomocy windowsa - wszędzie klikaj, żeby zainstalował mimo to.

Najpierw wykonałem instalację gry, później odinstalowałem games for windows live a później zainstalowałem nowy i w końcu się udało.

Pozdrawiam!

Mam nadzieję, że to ci pomoże (mimo że post opisuje instalację wersji pudełkowej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...