Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kluz

Smartphone do max 900 zł.

Polecane posty

Otóż szukam telefonu dla siebie do 900 zł. Nie chce bawić się w żadne mixy i abonamenty, więc cena telefonu może być max 900 zł ze sklepu ;).

Czego szukam:

-Android oczywiście.

-Rozdzielczość około 480x850

-Możliwość włożenia karty SD, a jeśli nie to wbudowana pamięć 8GB+

-Przyzwoity aparat z flashem.

-Przyzwoite "bebechy" (RAM, procek etc.)

-Te wszystkie bajery typowo smartphonowe (wifi itd)

-Dobrze jak by to było coś ze stajni Samsunga, lub Sonego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam Samsung Galaxy Ace 2. Kupiłem go za 815zł (790+25 przesyłka) tutaj: http://swiatgsm.com/pl/samsung-i8160-galaxy-ace-ii-bez-simlocka.html?partner=1984

- ma androida,

- rozdzielczość spełnia twe wymagania (ekran jest bardzo dobry),

- rozszerzalna pamięć,

- kolory na zdjęciach niezbyt żywe, ale jeśli masz zamiar robić zdjęcia tekstom, to wychodzą one ostre jak żyleta (nie to co w Nokii 500 ;) )

- dwurdzeniowy procek 800MHz, 768MB pamięci RAM, Mali 400 MP (Shadowgun śmiga aż miło)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xperia P

SGS Advance

ZTE V970 Dual Core

Z tych 3 bym wybierał.

ZTE ma kumpel i bardzo sobie go chwali, wszystko mu ładnie, pięknie chodzi na andku 4.0, bez żadnych lagów ( no może jakieś śladowe, ale to na każdym smartfonie się zdarza). O Samungu nie wiele wiem, ale sądzac po specyfikacji, nie jest źle.

Ja jestem zwolennikiem Sony biggrin_prosty.gif i chyba jego kupiłbym.

Strzałeczka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli wolisz coś "większego" to zdecydowanie polecam LG Optimus ( Swift ) L9. 4,7 calowy potworek, płynność działania systemu, bardzo ładne zdjęcia i świetny design. Cena oscyluje w granicach 850-950 zł na allegro za nówki.

Większość wymienionych telefonów powyżej, poza Xperią P jest od niego słabsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny tych telefonow sa identyczne :P Bylem sobie w galerii i zazadalem tych 2 telefonow zeby sobie potestowac, usiadlem i lepsze wrazenie pod interfejs, menu, muzyke, ekran robi Xperia P, ale w grach i aplikacjach lepiek smiga LG. (sorka za brak polskich znakow, ale pisze z telefoniku w ktorym jest dziwna klawiaturka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za propozycję!

Samsung Galaxy S Advance - Jednak za drogi jak na moją kieszeń ;).

LG Swift L9 No jednak te 4,7 cala to za dużo. Nie planuję oglądać zbyt wiele filmów na telefonie.

Sony Xperia Sola - Też za dużo jak na moją kieszeń ;)

Ace II vs Xperia U. Wydaje mi się, że telefony są bardzo podobne do siebie pod większością względów, ale jednak ten slot pamięci ACE II mnie bardziej do niego przekonuje. Sola w sumie była by idealna, ale brak funduszy ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ;)

Ale taki ACE II gdyby go wziąć od jakiegoś operatora na mixa (jest taka ewentualność) to wyjdzie taniej.

Bo Sole znalazłem za 860zł bez mixów itd, ale w sklepie o wątpliwej renomie ;). Ale na szczęście ten sklep jest w moim mieście to najwyżej się przejadę i zobaczę jak to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zastanawiam się między Sony Xperia Sola i ACE II ;) Oba telefony mogę mieć w podobnej cenie (sole samą a ACE II w jakimś tam mixie). Tylko pytanie czy warto w ogóle jechać do tego sklepu

http://www.sprzedaztelefonow.pl/index.php?products=product&prod_id=784

Sklep jak to sklep... różne są opinie na jego temat (przy czym nikt z moich znajomych nie kupował tam). W bardziej znanych sklepach i u operatorów ten telefon kosztuje powyżej 1k zł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez całe moje życie kupiłem jedną rzecz przez internet... ile było z tym zachodu, ile dzwonienia, mailowania... także z ja zakupom przez internet mówię nie ;)

Dlatego wolałbym kupić gdzieś w sklepie, a ten co podałem akurat jest w Krk i pytam czy ktoś coś kupował od nich bo w internecie opinie są różne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego. Tylko nie rozumiem czemu w takich sklepach te telefony są po 790-860zł kiedy u różnych operatorów są po 1k + ;) O to tylko mi chodzi. Bo za 915 znalazłem nawet Galaxy S Advance z odbiorem w Krk, tylko nie rozumiem czemu jest taka przebita cenowa i o to mi się rozchodzi generalnie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...