Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Demonir

Książki w stanie idealnym na sprzedaż

Polecane posty

Witajże, wedrowcze. Może mnie pamiętasz, jestem czło... tfu! Krasnoludem jestem, tym, którego spotkać mogłeś w Wyzimie, w Dzielnicy Klasztornej, na targu. Jako, że wraz z tą, no... catrioną, popyt na książki jakoś zmalała, przeniosłem się do internatu. Przebieraj w moim księgozbiorze do woli, jeno z łaski swojej, delikatnie bo to są bardzo delikatne tomy.

Przyjmuje płatność przelewem (płatność przy odbiorze tylko dla użytkowników z wieloma pozytywami). Wysyłam listem poleconym, zwykłym lub priorytetem (w zależności, jak kto chce). Szczegóły na PW. Zapłata w orenach lub złotówkach. Mało oberżniętych. Uprzedzam, sprawdzę.

Anna Kańtoch- 13 Anioł

Miroslaw Zamboch- Łowcy

John Verdon- Wyliczanka

Daniel H. Wilson- Robokalipsa

Duncan Falconer- Podmorskie Więzienie

Laura Gallego Gracia- Kroniki Idhunu: Buntownicy

Laura Hillenbarnd- Niezłomny w twardej okładce

A tutaj, mości kliencie, księga niedawno wydana: Wróżbiarze, autorstwa Libba Bray, w stanie jak od nowości, bo to jest, prawda, nowość. Stan naprawdę chędogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka reaktywacja tematu, teraz są tu tylko książki, i to wybrane, tzn. w niemal idealnym stanie. Najnowszy nabytek to Wróżbiarze, książka warta 40 zł, ja sprzedam znacznie taniej.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi pozycjami książkowymi, a i grami nie pogardzisz, to kliknij na link w sygnaturce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...