Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konri976

Dużo gier na pc

Polecane posty

Witam, na sprzedaż mam trochę fajnych gier na pcta

Fallout 3 PL/ENG - wydanie premium games to starsze ze wsuwką i dwoma pudełkami dvd. Pełen komplet. stan bdb

Midnight Club II ENG - pełne wydanie premierowe, stan idealny , rarytas. NFSY wysiadają przy tej grze. Działa bez problemów na win 7 64-bit

Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition PL - stan bdb, pełen komplet, wydanie premierowe

Crysis PL - wydanie classics, płyta bardzo porysowana jednak instalacja przebiea bez problemów. Pełen komplet

rFactor edycja 2010 PL - Pełna edycja pudełkowa zakupiona w empiku, a nie w biedronce.Stan idealny. Dodatkowo dorzucam wiele modów F1 z instrukcją ich instalowania.

Mirrors Edge PL - Edycja classics, pełen komplet, stan idealny, zawiera płytę ze ścieżką dzwiękową i instrukcję drukowaną.

Starcraft + dodatek - nowe wydanie w pudełku dvd, cały komplet, nie rejestrowany na battlenet, stan idealny

The elder scrolls III morrowind PL - wydanie ekstra klasyka, same płyty, brak instrukcji, stan bdb

PoP dwa trony - wersja ENG z komputer swiata. stan idealny.

Baldurs Gate II PL Premierowa Edycja Kolekcjonerska. Niestety jestem w posiadaniu samych płyt to jest cztery płyty cd z podstawą jedna z dodatkiem i jedna z dodatkami z edycji kolekcjonerskiej. Wszystko jest w oryginalnych pudełkach. Niestety reszta zestawu przepadła na przestrzeni moich młodzieńczych lat . Płyty stan bdb/ideał.

Saints Row 2 wersja pudełkowa extra klasyka z niewykorzystanym cd key. Stan idealny. Pełen zestaw.

The Elder Scrolls 4: Oblivion . Pomarańczowa kolekcja klasyki. Stan idealny. Pełen komplet.

Dragon Age Początek + Przebudzenie PL. Wydania premierowe w stanie idealnym + konto bioware ze zbroją krwawego smoka i DLC kamienny więzień.

Colin McRae 2 ENG - wydanie premierowe z UK, stan bdb pełen komplet.

Teraz konkrety.

Ceny proponujecie Wy. Ja zbieram na woodstock więc zdzierać nie chcę. Mam nadzieję, że wspomożecie.

Moge wystawić wedle życzenia aukcje na allegro.

Moge wysłać zdjęcie każdej gry i udzielić konkretnych informacji na jej temat.

Kontakt w temacie na PW lub na gg: 10045612.

Pozdrawiam i zachęcam do kupna smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 15 zł za Przebudzenie by Ci pasowało?

Gdyby to było wydanie classics to tak, ale to premierówka więc podejrzewam, że jest warte chociaż 20 :) do tego stan idealny :P

i nie wiem ale chyba wolałbym sprzedać razem z podstawką ale nie koniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...