Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Hrabula

Hrabulowe sprzedam/zamienie - ksiązki, gry

Polecane posty

Witam na mojej skromnej wersji jarmarku Europa.

Poniżej krótka lista gier i książek. Będzie z czasem i w miarę możliwości aktualizowana.

Książki preferuję wymieniać. Gry mogą iść zarówno pod młotek jak i na wymianę. Na allegro nie chce mi się z tym bawić, tak więc mogą być akceptowane ceny konkurencyjne. Zawsze warto zapytać :)

Jeśli chodzi o wysyłkę, to w wypadku zakupu, kupujący przelewa kase na podane konto bankowe (ew. przez PayPal), ja po otrzymaniu pliku zielonych banknotów wysyłam przedmiot :).

W wypadku zamiany z założenia wysyłam przedmiot po otrzymaniu od chcącego się wymienić. Jeśli znam forumowicza, albo uznam, że ma wystarczająco dobre opinie na tutejszym rynku, możemy sie dogadać indywidualnie.

Jeśli ktoś coś zacznie kręcić/nie spodoba mi sie jego zachowanie nie będę sobie życzył handlować z takim osobnikiem w żaden znany ludzkości sposób.

Oto obecna oferta:

Gry (WSZYSTKIE W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ)

Call of Duty 4 Modern Warfare- Game of the Year EditionCompany of Heroes - Platynowa Kolekcja (papierowa instrukcja i poradnik, te sprawy)Max Payne Antologia (KK)Blietzkrieg Antologia (KK)

Civilization III Złota edycja (KK)

Splinter Cell Chaos Theory (KK)TOCA Race Driver (extra klasyka)Baldur's Gate + Opowieści z Wybrzeża mieczy (extra klasyka)Pizza SyndicateCapitalism II

Książki (WSZYSTKIE W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ)

  • Grisham - Firma
  • Grisham - Raport Pelikana
  • Forsyth - Czwarty protokół
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Still

Dwa dodatki nawet ma - Conquests i Play the World. Płytka była dwa razy w napędzie i jak dla mnie to tam nawet ryski żadnej nie widać, poza tym pudełko i instrukcja (też nie zepsute ;) ) Jak chcesz, to Ci mogę fotki porobić :) . Na CD jest jeszcze bodaj poradnik z gry-online.pl i pełna instrukcja. Co do przetrzymania, to pomimo tych tabunów chętnych na zakup, mogę uczynić taki gest dla Twej osoby. Cena... Pfff nie mam pojęcia ile takie coś jest warte. Poszedłbym do rzeczoznawcy, ale mam przeczucie, że bym musiał sprzedać kilkanaście Cywilizacji żeby mu zapłacić. Myślę, że sie dogadamy i stratny nie będziesz

@RIP

W sumie może być. Szkoda, że nie ma Borowczyka jako komentatora, ale może to jakoś przeżyję. Da się w ogóle przez neta w to pykać? Jak tak, to się mogę "skalić"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się w ogóle przez neta w to pykać? Jak tak, to się mogę "skalić"

Co zrobić? :) Oczywiście, że jest multi. Na yt można bez problemu znaleźć filmiki z tego chaosu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napisz na PW kidy tam masz, czas. Z tego co kojarze na jednej polibudzie studiujemy, więc się chyba w pocztę bawić nie będziemy, tylko normalnie się skalimy :D

@Still

Fotki jutro porobię, bo dziś światło kiepskie, a nie chce mi się rozkładać moich parasolek dyfuzyjnych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...