Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stillborn

Podręczniki do Dungeons & Dragons 3.5

Polecane posty

Chcę kupić podręczniki do Dungeons & Dragons 3.5. Mam w tej chwili Podręcznik Źródłowy II. Potrzebne mi są I i III. Reszta podręczników oczywiście też mnie interesuje, choć mniej.

W tej chwili potrzebuję tylko Podręcznika Źródłowego I.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety swoich podręczników źródłowych już się pozbyłem, ale mam jeszcze na półce:

- Forgotten Realms: Opis świata (podręcznik stan idealny, mapa trochę posklejana)

- Forgotten Realms: Przewodnik Gracza po Faerunie (stan idealny)

- Forgotten Realms: Wyznania i panteony (okładka delikatnie oderwana, sklejone taśmą, reszta jak nowa)

Jeśli jesteś chętny to napisz na gg [7956767]. :') Nie mam aparatu, ale w razie czego zrobię zdjęcia uszkodzeń telefonem i zobaczysz, że wcale nie przeszkadzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam:

- D&D Księga Potworów podręcznik źródłowy III

-D&D Księga Broni i Ekwipunku

- D&D Przewodnik Mistrza Podziemi podręcznik źródłowy II wersja 3.5

Nie jestem skory do szybkiego ich pozbycia się, ale wszystko zależy od tego, jaką cenę zaproponujesz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi przede wszystkim na podręcznikach źródłowych. D&D Przewodnik Mistrza Podziemi podręcznik źródłowy II wersja 3.5 już mam, więc odpada, podobnie jak D&D Księga Broni i Ekwipunku (na razie). Interesuje mnie póki co D&D Księga Potworów podręcznik źródłowy III. I nie mam pojęcia, ile byś za niego chciał. W jakim jest stanie? Prześlij zdjęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przypomniało mi się dopiero o tym temacie, więc wstawiam zdjęcia podręcznika. Cena nowej z serii 3.5 (moja jest z serii 3)kosztuje 80zł, więc ja proponowałbym coś koło 50zł za książkę. Jest zadbana, strony nie wypadają, ani się nie rwą.

zdjęcia: http://imageshack.us/g/687/dsc01292bv.jpg/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...