Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Teraz zacząłem Assassin's Creed Rogue. Fallouta 4 sobie odpuszczam ,kompletnie ta gra mi nie przypadła do gustu . Powtarzalność questów , tacy sobie towarzysze , takie sobie miejscówki i ta zabawa w rozbudowę osad która kompletnie się nie sprawdza. Fabularnie jest słabiutko miałem wrażenie deja vu z 3 części tylko tutaj mamy odnaleźć syna a w trójce ojca. Po ponad 65 godzinach mam dość takie 6/10. Chyba zrobię sobie przerwę od Wowa do nowego dodatku, kompletnie ta gra mnie już nie cieszy, grywam tylko ze względu na znajomych by razem coś porobić. Po Rogue chyba zakupię Origins coś mam ochotę na gry z otwartym światem ala wiedźmin 3.
  3. Dzisiaj
  4. PeCet z Monitorem za około 3500

Sprzęt zamówiony, temat do zamknięcia, za pomoc dziękuję.
  5. Zimna Wojna, chłodny PRL

Czy czekacie na Zimną Wojnę Pawła Pawlikowskiego? Dajcie znać w komentarzach! PS Jeśli chcesz, by odcinki podcastu były lepsze i ukazywały się częściej, wesprzyj mnie poprzez Patronite lub bezpośrednio wpłacając na konto PayPal.
  6. Witam, Szykuje mały nieplanowany update kompa, a mianowicie wymiana procesora i grafiki. Jako, że mogę zostać szczęśliwym posiadaczem Intel Core i7 4770K w bardzo przystępnej dla mnie cenie (290zł) mam pytanie czy ta płyta główna Gigabyte GA-H81-D3 sprosta temu procesorowi. Planuje dokupić jakąś porządna grafikę, która uraczy mnie 60fps w nowych grach, być może jakiś GTX 1070. Jest szansa, żeby to wszystko się razem nie spaliło? Reszta sprzętu w sygnaturce.
  7. CHUCHEL (2018) - wideorecenzja

Powiem Ci, że ja też mam (miałem) niemałą zagwozdkę co do tego, jak prawidłowo odczytywać tytuł gry!
  8. Gry ze Steam na MAcu

Wszelkie gry zakupione na Steam oraz aktywowane na nim stają się dostępne w każdej wersji dla systemów które dana gra wspiera.
  9. Gry ze Steam na MAcu

Hej, zastanawiam sie czy da rade odpalić gierkę (Hearts of iron IV) ktora na steamie pokazuje mi ze jest kompatybilna z MAC oraz windows, wlasnie na Macu? Czy musze kupic jakas osobna wercje przeznaczona tylko na MAC ? EDIT: Czy wersja z G2A global key ktora dziala na steam bedzie obslugiwala rowniez MAC ? Dzieki
  10. help

Ja bym brał SSD, jak dokupować RAM to od razu kolejne 8.
  11. @Deathroll2097 Ci ludzie sa czesto uzaleznieni od adrenaliny. To ich kreci, dzieki takim wyczynom na wysokosci i bez zabezpieczenia czuja, ze zyja, a do tego maja sie czym pochwalic swiatu. Dla jednych to zwykla glupota (tym bardziej, ze zdarzaja sie wypadki), dla podobnych im to osiagniecie dajace respekt. Co do VR, to z tym bywa roznie. Mam dwie gierki, ktora nazywaja sie Plank Not Included i Richies’s Plank Experience. Nie pamietam juz, ktora z nich jest lepsza, ale naprawde robi wrazenie. Z pewnoscia daleko jej do chodzenia po krawedzi wysokosciowca w realu, ale w VR od widtualnej wysokosci tez moze zakrecic sie w glowie. Zwlaszcza jesli ma sie pod reka deske, ktora mozna polozyc na podlodze i ktora udaje ta, ktora widzi sie pod swoimi stopami w VR. Jest tez aplikacja o nazwie Ultimate Booster Experience, ktorej jako jedynej udalo sie tak oszukac moj mozg, ze chociaz stalem na srodku salonu, to bylem bliski zaliczenia gleby, bo odruchowo walczylem z wirtualna grawitacja i sila odsrodkowa. Chociaz najwieksze wrazenie i tak robia wszelkie horrory VR. Bardzo proste graficznie i gameplayowo Escape the Bloody Mary przyprawilo mnie o ciarki na plecach i uczucie dyskomfortu, kiedy w wirtualnym lustrze przed soba zobaczylem materializujacego sie metr za moimi plecami ducha, obejrzalem sie za siebie, nic tam nie bylo, a po ponownym spojrzeniu w lustro zobaczylem, ze duch wlasnie zaczyna obejmowac mnie swoimi lapami... Paranormal Activity VR jest jeszcze bardziej intensywne, przez co wciaz go nie kupilem, bo to po prostu nie na moje nerwy...
  12. Wczoraj
  13. Popsuli forume

Ja nic nie wiem i do niczego się nie przyznaję
  14. Logowanie na stronie cdaction.pl

Widzę, że z tym logowaniem to poważna sprawa, bo na stronie głównej na razie nie można się zalogować - pisze, że z powodów problemów technicznych należy logować się na forum.
  15. help

Witam! Mam i3 8100 ASRock z370 pro 4 8 gb ram hysk 2 Tb Toshiba Chcę dokupić albo 8 gb ram ddr4 lub dysk ssd co będzie lepsze ? dzięki
  16. Dzień dobry, chcę kupić nowy dysk 6 lub 8 TB do przetrzymywania gier ze steam. Proszę o pomoc w dobraniu mało awaryjnego. Pozdrawiam
  17. Znalazłem listę, referencyjnych modeli kart z wymaganiami co do zasilania, jak już wiem za jakimi modelami się mniej więcej rozglądać to myślę, że dalej dam sobie radę. Jeszcze raz dzięki.
  18. Popsuli forume

Interia coś popsuła przez wies.niaka
  19. Komputer za 6000 zł

Będziesz podkręcał procesor? System ma być w cenie?
  20. Call of Duty (seria)

A ja wczoraj sobie odpaliłem MW2 przy okazji zaliczenia wyzwań na Steamie. Przede wszystkim zdziwiło mnie, że mimo wyświetlania zerowej liczby graczy, to bez problemu udało mi znajdować mecze w TDM. Trochę pograłem i dość trudno było mi wyjść na plus. Kilka killstreaków zaliczyłem, ale nie było to nic poważniejszego. Jednak najciekawsze jest to, że nie trafiłem ani na cheaterów, ani na camperów. Spodziewałem się wpadać na same zmodowane serwery i multum camperów, a trafiłem na normalne serwery oraz kilku wymiataczy, którzy biegali ze snajperkami niczym sprinterzy. Co prawdy nie zobaczyłem żadnego zabójstwa 360st., ale już quick scope jak najbardziej. Ogólnie rzecz biorąc fajnie, że gra jeszcze żyje, ale się trochę zestarzała.
  21. Titan Quest jak najbardziej godne polecenia. Sprawdź sobie również Torchlight i drugą część, Grim Dawn, Sacred 2 i Dungeon Siege 2. Kiedyś też sporo czasu spędziłem przy Loki. Gra jest oceniana średnio ale mi bardzo się spodobała ze względu na tematykę bogów z różnych mitologii i po prostu przyjemnie się w nią grało.
  22. Dzisiaj z dziewczyną po odwiedzinach u mam, mieliśmy trochę spokoju i leżąc jak kłody odpalaliśmy sobie filmiki z odjechanymi ludźmi i natrafiliśmy na taki temat: I dało nam to paliwa do dyskusji, bo jak określić tych ludzi. Wariaci czy odważni ludzie? Może coś zupełnie innego. Zgodnie stwierdziliśmy, że można byłoby spróbować chociaż wyjść na taką wysokość i wtedy mieć zdanie. Tak pomyślałem o VR w tym temacie i @Tesu, jak to z tym jest?. Czy korzystając z tych gogli do takiego filmiku, poczułbym strach czy adrenalinę? Czy ma się w podświadomości to, że to tylko ściema. W sumie to strach wyjść nawet na wieżowiec sprawdzić na żywca, bo zaraz zgarną jako samobójcę. Z mojej strony szacunek za odwagę i za głupotę, bo jeden błąd i nawet nie byłoby co zbierać z delikwenta. I jak ktoś ma lęk wysokości niech tego nie ogląda.
  23. "unity" - Robimy platformówkę

czytam was na biezaco
  24. Cześć, jakiś hack and slash ograłem d2, d3 i path of exile. Myślałem nad Titan quest anniversary edition.
  25. Monitor do 700

Znalazłem na necie taki https://pl.msi.com/monitor/Optix-G24C.html. Ma to sens?; Dopłacać re 300? Zastanawia mnie też ta funkcja FPS front sight- wychodzi na to że w osd można ustawić celownik tak?
  1. Załaduj więcej aktywności