• Ogłoszenia

• yojc

Smugglerki 2017   07.01.2018

https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

1. Wczoraj
  2. Witam forumowicze, od razu uprzedzam, że nie byłem pewien w jaką kategorię wrzucić to zapytanie. W razie czego proszę o przeniesienie tematu. Do sedna: w moim laptopie Lenovo Y510p napęd już mi się wyrobił i nie czyta niektórych płyt. Postanowiłem w takim razie nabyć napęd zewnętrzny, kolega poleca mi https://www.skapiec.pl/site/cat/3/comp/1363953#from49250 . Wolę jednak nie kupować i zapytać się o radę, bo nie znam się w temacie. Poszukuje jednak czegoś w niedrogiej cenie, w końcu oczekuję by tylko czytał płyty, zawczasu informuję że nie działa mi w lapku USB 3.0 . Z góry dziękuję za pomoc i rady.
  3. Tu polecam strzelac do tych piratow, z ktorymi juz walcza sily porzadkowe. Jest duzo latwiej. Mozesz tez poleciec do low intensity resource extraction sites i tam strzelac do piratow, z ktorymi juz walczy systemowa policja. Zabawa w gornika z mala ladownia i bez limpetow zbierajacych kawalki skal to mordega. Nie polecam. Teoretycznie mozesz, tylko pamietaj, zeby zawsze miec odlozona kase na jego wykupienie z ubezpieczalni po ewentualnej stracie statku. Spoko, popieram, ale w razie czego wiesz gdzie mnie znalezc. Od siebie tylko dodam, ze najlepiej IMO zainteresowac sie trzema statkami: Cobra, Asp Explorerem i widocznym w mojej sygnaturce Imperial Courierem.
  4. Nie ta, ta sama piosenka co w filmiku co dałem robrzmiewa od początku pierwszego trailera. Po narracji Vesemira to wiem, ze jest Geralt of Rivia ale chodzi mi o to wcześniejsze
  5. u mnie też coś zblokowali nie da się w lost planet 3 grać w sieci bo rozłącza nat zrobił się zamknięty i coś przeszkadza w pisaniu gra z 2013 roku,to chyba nikt w to nie gra...nie wiem,wcale innych graczy nie pokazuje gra ze steama z ostatniego numeru...to kółeczko muli,muli czekać szkoda czasu...
  6. Jeżeli gra jest przyzpisana do konta do Uplay to zapisy są na serwerze tej platformy.
  7. @kaczmar227 To na pewno był Dick Smallwood, było kiedyś w pełnej wersji w CDA i ograłem ją z przyjemnością. O ile pamiętam w początkowej lokacji, czy w rejonie domu bohatera można było strącać żołędzie. Ja w każdym razie szukam gry, gdzie kierujemy początkową małą rybką, zjadamy mniejsze od nas i musimy uważać na większe. Wiem, że gra pojawiła się w gdzieś w początkach istnienia Steama, były kiedyś dawno temu opisywana w CDA w gronie najciekawszych gier niezależnych na platformie Valve.
  8. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
  9. Komputer już u mnie jest i pracuje elegancko. Wielkie dzięki za pomoc
  10. Na chwilę obecną testuje opcje. Jakieś misje kurierskie, czy to z transportem informacji do bliskich systemów, czy niewielkich ilości towarów bo 4 tony Sidewindera szału nie robią. Teraz sobie zapolowałem na jakiegoś bandytę przy boi nawigacyjnej, co wyszło średnio bo po walce zostało mi 38% wytrzymałości (walkę musze jeszcze zdecydowanie potrenować). W górnika się nie bawię, bo nie mam z czym. Czyli pewnie najbardziej opłaca się dozbierać do Cobry. Ewentualnie myślę też czy nie dopakować trochę Sidewindera. Jakieś lepsze lasery i reaktor bo podstawowy pewnie zbytnio rady nie da. Nie dzięki Już dziś dwa razy próbowano wyciągnąć mnie z supercruise, więc wolę nie ryzykować. Edit: A za propozycję bardzo dziękuję, ale myślę, że spróbuje do wszystkiego dojść sam
  11. Sauron.
  12. Na ten moment ceny RAMu i przede wszystkim kart graficznych to dość ponury żart, także po konkrety wróć tu na niedługo przed zakupem, a do tego czasu trzymaj kciuki za to, żeby sytuacja na rynku nieco się poprawiła. Przydałoby się coś szybszego. Jakieś 1000x szybszego Corsair RM550X, Seasonic Focus Plus Gold 550W, Bitfenix Whisper M 550W, ew. możesz rozważyć warianty 650W, jeżeli będą śladowo droższe (raczej pod ewentualną przyszłą rozbudowę, bo ten zestaw będzie pobierać ~300W pod obciążeniem). W tym temacie padło kilka fajnych propozycji.
  13. Czesc, Cos z mojego watku za The Way (jesli jeszcze masz), Killing Floor 2 i Homefront: Revolution?
  14. Dochodzą nowe gry. Wszystkie tytuły w pierwszym poście.
  15. A Górnik nawet jeszcze nie grał xD
  16. Hejka. Mam malutkie pytanie. Dostałem nowy sprzęt komputerowy i planuję przenieść dane z komputera A na komputer B. Pytanie jest następujące. Czy jeśli zainstaluję AC na komputer B, a na komputerze A są zapisane dane stany zapisu to muszę wszystko zaczynać od nowa, czy wystarczy tylko przenieść zapisy z komputera B do komputera A? Czy nie muszę tego robić, bo zapisy są w systemie uplay? I jeszcze jedno. Na komputerze A mam zapisy z serii SF w systemie GFWL, gdy zainstaluję bijatyki do komputera B, to muszę przenosić dane z A do B czy nie ma takiej potrzeby? Nie wiem czy napisałem w dobrym dziale, jeśli złym prosiłbym o przeniesienie do odpowiedniego.
  17. @Sefnir To zalezy, na co sie nastawiasz jesli chodzi o zarabianie kredytow. Eagle jest w zasadzie zrobiony z papieru, ale nadrabia to duza zwrotnoscia i dobra szybkoscia. Sprawdza sie w walce z prostymi przeciwnikami i ewentualnie do misji kurierskich (bardziej tych z dostarczaniem informacji niz towaru). Viper to stricte walka. Troche wytrzymalszy od Eagle, gorsza zwrotnosc, troche mniejszy zasieg skoku miedzy systemami, ale za to wieksza predkosc w locie poza supercruise. Do wyboru masz jeszcze Haulera bedacego lekkim statkiem handlowym oraz bieda-Cobre, czyli bardziej uniwersalnego Addera, ktory jest troche szybszy i ciut lepiej uzbrojony niz Hauler. Te dwa ostatnie przewiezc moga do 18 ton ladunku jesli nie zrezygnujesz z modulu tarczy, troche wiecej jesli chcesz grac va banque. Edit: Co prawda z braku miejsca na SSD nie mam teraz nawet zainstalowanego ED, ale gdybys potrzebowal zastrzyku kredytow, to moglbym sie ktoregos dnia zalogowac, podleciec w Twoja okolice i wyrzucic z ladowni kilka ton zlota, ktore moglbys wtedy przejac i spieniezyc na stacji.
  18. @Deathroll2097 A mnie ostatnio jakoś ciągnie do AC2 (bądź kontynuacji) @Tesu Tak sobie w Elite latam i robię misje na dostarczanie informacji i towarów i tak sobie uciułałem 140000 kredytów, więc pomyślałem żeby to jakoś spożytkować. Teraz latam Sidewinderem, więc może by przyinwestować w nowy statek, tylko nie za bardzo orientuję się jeszcze które są warte uwagi. Eagle jest szybki, ale ma małą ładownię. Hauler znowu wolny. Viper wydaje się być w miarę wszechstronny (choć z nastawieniem na walkę przez sporą ilość hardpointów). Cobra pewnie będzie poza moim zasięgiem jeszcze przez jakiś czas. Doradzisz coś?
  19. Jak nazywa się piosenka grana od 0:44 ? Wie ktoś?
  20. Interesuje ciebie Pył sprawna płytka?
  21. Witam przymierzam sie do zbudowania PC budzet sam nie wiem, chciałbym sie zmiescic w 1500€, mieszkam w NL wiec bede sie tutaj zaopatrywal , ceny porównywalne choc troszke taniej tutaj planuje zakup w marcu, prosze o pomoc czy to sie wszystko zgra razem i potrzebuje porady co jeszcze dobrac i ewentualnie zamienic z tej listy co zrobiłem - corel i7 8700K 3,7GHz -ASRock Z370 Taichi - MSI GeForce GTX 1080 Armor 8GB OC ( co do grafiki chciałbym pomocy czy nie ma czegos tanszego ) - Corsai DDR4 Vengeance 16GB 3.0MHz - chcialbym zainstalowac chlodzenie Thermoltake Water 3.0 Ring 280 ( tutaj prosze o podpowiedz bo nie mam wogole doswiadczenia ) chcialbym o wasza opinie co do zasilacza jakiego uzyc dyski HDD jeszcze nie wiem bo jakies mam ale nie mam obecnie dostepu zeby sprawdzic do tego obudowa, ciezko mi sie zdecydowac chcialbym jakas fajna zeby mozna fajnie podswietlic
  22. Jak się przewrócą odpowiednio mocno, to nie będzie już czego kopać, co wyszłoby wszystkim na dobre (a nadzieja jest po tym jak ostatnio BTC oberwał). Pomijając już nawet ceny kart, to ilość prądu, która się marnuje przez ten szał, jest przerażająca.
  23. Zamówiłem zaraz po Twoim poście Robart. Nie broń ich tak już. Po 10 sztuk biorą i potem nie ma. Naprawdę wystarczy odrobinę dobrej woli. Eot ;]
  24. Witam poszukuje tv do podanej w temacie cenie. Telewizor ma być przeznaczony do oglądania głównie filmów w nocy oraz standardowo telewizji netflixa youtuba wiec zależy mi na dobrym smarcie lub androidzie. Moje typy to : lg 49sj800v philips 49pus7502 głónie ze wzgledu na android+ ambilight Ciągle jarałem się philipsem ale w sklepie mi go odradzono gdyż jak to sprzedawca stwierdził nikt by go nie kupił gdyby nie bajer ambilight a tak to niby padaczka??
  25. Jeżeli chodzi o obudowę to jest PHANTEKS Eclipse P400S i były w środku już dwa wentylatory. Sprawdzę czy chłodzenie jest dobrze zamontowane użyłem pasty która była w zestawie z SilentiumPC Grandis 2 a dokładnie to jest Pactum PT-2 ale mam też Pactum PT-1. To chłodzenie doradzono mi w sklepie i podobno do samej i7-8700 wystarczy spokojnie nawet jest nad to. Jeżeli chodzi o kulturę pracy to powinien być dość cichy bo na takim też mi zależało i nawet na pudełku jest napisane 15.1-31.6 dBA. Jeżeli chodzi o wentylatory do obudowy to chciałem kupić nowe bo ja też mam tą samą obudowę tylo nie wiem jeszcze jakie bo chciałbym by były mocne i ciche. Tzn by była jasność chłodzenie zostało mi doradzone COOLER MASTER hyper t4 a pasta którą użyłem była dołączona do mojego chłodzenia i pomyślałem że bedzie lepszą od cooler mastera
  1. Pokaż więcej aktywności