Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    7
  • comments
    6
  • views
    8,025

Top 10 gier split-screen i hotseat na PC [YT]

Sign in to follow this  
HannibalPlayground

8,007 views

Cześć wszystkim!

Najczęściej nagrywam recenzje różnych gier, tym razem zrobiłem coś innego i zapraszam was do mojego zestawienia TOP 10 gier do gry ze znajomym na jednym ekranie. Mam nadzieję że się spodoba ; )

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Sign in to follow this  


5 Comments


Recommended Comments

Jeszcze Split/Second Velocity jest całkiem ok, chociaż po trzecim czy czwartym spotkaniu przy piwie może się już nudzić przez małą ilość tras i trybów. Mnie wkurza że mimo że jest więcej gier na PC ze split screenem, to ich twórcy nie potrafią zrobić prostej rzeczy jaką jest gra we dwóch na jednej klawiaturze. W wielu bijatykach działa to całkiem ok, ale nawet tu są wyjątki, w nowych grach wyścigowych tylko wspomniany Split/Second nie ma z tym problemów. A taki Blur, nudny w singlu, idealny do rywalizacji z kumplami- nie, trzeba kombinować z padami. A przecież jest WASD, strzałki, klawiatura numeryczna.... idiotyzm.

Share this comment


Link to comment

1. Cokolwiek, wiele nowych gier współpracuje tylko z padem od Xboxa. Tak, wiem że są emulatory ale nie zawsze da się to skonfigurować.

2. Nie każdy ma pada. To jest PC!

3. Nie każdy ma dwa pady (są gry które tego wymagają).

4. Lepiej grać na równych zasadach, albo dwie osoby na klawie, albo każdy ma pada. Jedna osoba na klawie a druga a padzie, no sorry...

5. TO JEST PC!!!!!!!!

6. Jak pisałem, klawiatury są na tyle duże że to żaden problem.

7. Jak pokazują niektórzy twórcy, umożliwienie gry na jednej klawiaturze bez udziwnień to żaden problem. Wielu jest niestety zbyt leniwych i wydają grę na PC z ciekawym lokalnym multi a nie dają możliwości gry na podstawowym kontrolerze PC chociażby dla tych dwóch osób. A skoro w starym (a genialnym) Gulty Gear Reloaded (bijatyka) się da, czy w Split/Second (wyścigi na split screen) to widocznie stworzenie takiej możliwości to nie jest coś skomplikowanego ani czasochłonnego Twórcy gier są niestety zbyt leniwi przy portach na PC nawet na to.

8. TO JEST PC !!!!

9. Nie każdy lubi grać na padzie. Serio.

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...