Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    25
  • comments
    328
  • views
    20,681

Nowe radio dla graczy: GRM

Sign in to follow this  
Wysokiandrzej

511 views

540_grm-logo-tlo.jpg

Źródło: Hcgamer.pl

Brakowało stacji w którym słuchalibyśmy z przyjemnością muzyki z danej gry. Dzisiaj to się może zmienić. Od kilku dobrych dni możemy słuchać w internecie GRM. Czym dokładnie jest GRM? Oto krótkie wyjaśnienie:

GRM to radio stworzone przez pasjonatów. Nie usłyszysz w nim popowych kawałków znanych ze zwykłego radia, dostaniesz za to ścieżkę dźwiękową doskonałą np. do masakrowania hord orków i nieumarłych.

Dodatkowo będziemy mogli słuchać różne podcasty (przykładowo: Powyżej Uszu czy Alchemia Gier). Pamiętam, że było już kilka prób. Swego czasu Radio Malbork próbowało eksperymentować z tematyką gier. Co wtorek był jeden odcinek z gierkomania (prowadzący byli ze strony Graszorg), ale po kilku odcinkach niestety ich pożegnano (każda gierkomania trwała około godziny) Tutaj macie przykładowo o horrorach:

Dlatego za sam projekt trzymam kciuki. Mam dość popowych stacji gdzie bardziej od muzyki liczą się konkursy i pieniążki. http://grmradio.pl/

Sign in to follow this  


3 Comments


Recommended Comments

Odkąd usłyszałem o tym radiu, kilka razy wszedłem posłuchać na ich stronce. Za każdym razem leciało Two Steps From Hell. Za każdym razem.

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...