Jump to content
  • entries
    133
  • comments
    814
  • views
    103,881

1 V wpis 2

Sign in to follow this  
8azyliszek

587 views

Natychmiast proszę wszystkich o włączenie radia, nastawienie Trójki i słuchania szóstego Polskiego Topu Wszechczasów. To radio nie zawsze puszcza to co ludzie chcą słyszeć (choćby przeboje 2012 Gangnam Style czy Ona tańczy dla mnie, teraz Mackelmore). I tak wiem - często promuje na chama, po znajomości, nikomu nieznane zespoliki/wykonawców z gupimi piosenkami które nikomu się nie podobają np. Jacek Samołyk, teraz ich wkurzająca mnie piosenka "Orzeł Może" itp. Ale Topy rządzą! Najlepsze piosenki, kultowe przeboje, miażdżące kawałki. No i ta atmosfera - inteligentny prowadzący, zasłuchani słuchacze - świetna rzecz. Do 3 maja od 16.00 do 19.00 ja siedzę przy radiu. 90 miejsce to "Sen o Dolinie" Budki Suflera, Potem "Kiedy powiem sobie dość" O.N.A. a teraz Republika z "Mamoną". Radio on, immidietly!

Pani prezes PGNiGu musiała odejść. Cała historia z memorandum gazowym pokazała, że albo nie kieruje się interesem Polski, albo samodzielnie decyduje o tym co jest interesem naszego kraju. Poza tym niby brakuje kasy ma na odwierty poszukujące gazu łupkowego - naprawdę strategiczną i kluczową sprawą dla Polski. Ale na BMW za pół miliona to jest (bo Mercedesy za 200 tyś to za mało) i na 1.5 mln odprawy też jest. Skandal, skandal, skandal! Premier zrzuca odp na byłego już ministra. Ale IMHO prawda jest taka, że sam nie przykłada uwagi do naprawdę ważnych dla kraju spraw. Zamiast tego ma 3.5 dniowy weekend i ciągle absorbuje go walka o władzę w PO. A Putin robi co chce. Łukaszenko w ostatniej chwili nie zgodził się na rosyjską bazę lotniczą na Białorusi. Patrząc jak sprawy u nas stoją jeszcze się okaże, że Putin postawi ją u nas i nikt o niczym nie będzie wiedział tongue_prosty.gif

h_W4_TV01366810354.jpg

Jeeeeeeessss!

http://www.tvn24.pl/...e,322493,s.html

Miałem właśnie nadzieję na taki obrót spraw po śmierci Steva Jobsa. Bez jego powiedzmy że "wizjonerstwa i tzw magii Apple zaczyna tracić. Moim marzeniem oczywiście jest by wrócili do swojego dramatycznego poziomu z lat 90-tych czyli skraju bankructwa. Polityka ala Crystal Dynamics, że to konsumenci mają się do nas dostosować a nie firma do konsumentów, oraz że cokolwiek i za ilekolwiek firma da, to "klient" ma kupić natychmiast i być zadowolony, zdecydowanie mi się nie podoba. Poza polityką cenową bardzo nie lubię zamknięcia ich systemu i wymyślania koła na nowo - byle by było nasze. Sprzęt bez map Google'a? Bitch please! No i nowe gniazda w kolejnej "generacji" iUrządzeń by albo wymusić kupno nowych peryferii albo choć złupić 200 zł za przejściówkę. No kto się daje nabrać na te ich zagrania??

Samsung rządzi, samsung radzi, Samsung nigdy cię nie zdradzi tongue_prosty.gifsmile_prosty.giftongue_prosty.gif. Dlatego właśnie Apple po cichu liczy na wybuch wojny w Koreii i pozbycie się rywala tongue_prosty.gifsmile_prosty.gifbiggrin_prosty.gif. To ich jedyny ratunek smile_prosty.gif

iPhone-BlackBerry-Android-csection-660x933.jpg

P.S. Synu nie bluzgaj Wilków też jest spoko na 85.

@EDIT

No Miller mnie rozwalił tym swoim przemówieniem które napisał pewnie gdzieś w 1983 jak był w KC. Kredyty dla przedsiębiorców (z czego?), likwidacja umów śmieciowych i najlepsze - budowa okręgów przemysłowych wallbash.gif Niech żyje socjalizm! Jak można być aż tak ograniczonym, to ja nie wiem.

42231_1.jpg

Sign in to follow this  


0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...