Jump to content

Moje Fado

  • entries
    348
  • comments
    1,407
  • views
    469,120

Wskrzeszenie


bielik42

439 views

 Share

Szary, drobny pył pokrywał czarne tabelki, stare wpisy pełne martwego tekstu i poszarpanych obrazków, przeżartych przez rozliczne wirusy. Nie wiadomo, w którym momencie pacjent zmarł, ale operacja wykazuje wszelkie objawy powodzenia. A więc zróbmy to!

Często z bólem psychicznym łączy się silna chęć poprawy siebie samego. Ze zwykłego, lajtowego gracza staję się zaciekłym literatem, pragnącym podzielić się z tą częścią internetu własnymi wymysłami, gustami i komentarzami. Obecność na blogu nie jest obowiązkowa, ani tym bardziej punktowana. Warto dodać, że każde wejście na tą stronę dowartościowuje czytelnika, sprawia, że do mózgu przesyła litery, nie obrazy z gry sieciowej. Mnie też bawiło (i pewnie nadal bawi) dropienie itemów na TF'ie, ale ileż można? Jest to temat na tekst, owszem, ale nie mogę cały czas pisać: "... dziś 23/5 fragów, znalazłem sikwondo, to był kolejny dobry dzień! Jutro pogram na cp_dustbowl..." z całym szacunkiem dla wymiataczy, oczywiście.

Pył podniósł się do góry, słowa ożyły, obrazki odzyskały kolor. Szaleńcze stukanie w klawiaturę rozbrzmiewa w pokoju, a światło mruga. Skumulowana moc twórcza wprost buzuje, przepływa przez koniuszki palców...

Cóż nowego wysmaruje ten grafoman?

Witam na odrodzonym blogu "Moje Fado".

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...