Jump to content

Mod House

  • entries
    4
  • comments
    8
  • views
    7,098

Reaktywacja bloga


bmbr1990

475 views

 Share

Witam!

Na samym początku chciałbym podkreślić iż ten blog przechodzi jeszcze zmiany, wiec niektóre kategorie i bloki mogą być pozostałością po poprzedniej formie tego bloga.

Długo się zastanawiałem co zrobić z fantem jaki mi pozostał w formie tutejszego bloga. Nie miał on ani ładu, ani żadnego stylu, próbowałem (nie)wielu rzeczy by zachęcić blogowiczów do czytania tego bloga, bez skutku. Tytuł też był jakiś taki bezpłciowy.

Dlatego zdecydowałem się na całkowitą zmianę formy. Od dnia dzisiejszego (tj. dzisiaj wink_prosty.gif no chyba każdy dostrzeże datę tego wpisu smile_prosty.gif ) ten blog będzie dotyczył tylko i wyłącznie modyfikacji do gier wszelakich, będę starał się zachować pozory profesjonalizmu wszystkich nadchodzących wpisów, mam nadzieję (ta... wiem co mówi się o dzieciach nadziei smile_prosty.gif ) że znajdzie paru czytelników.

Rezygnuję też z publikacji jakichkolwiek szkiców, wpisów dotyczących samych gier i odczuć jakich doznałem podczas kontaktu z nimi. Uważam, iż były to słabe punkty poprzedniego bloga (dlatego usunąłem wpisy które uważałem za zbędne).

Sam param się modyfikacją gier (jak na razie opublikowałem jedną modyfikację, być może niektórzy już mieli z nią do czynienia) i opiszę swoje twory w kolejnych wpisach. Nie zabraknie również opisów najbardziej znanych i ciekawych modyfikacji, które naprawdę w sposób godny urozmaicają rozgrywkę.

Dziękuję za uwagę!

BTW: Naprawdę podoba mi się nowy wygląd forum, jest o wiele bardziej miły dla oka.

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Mój blog też trochę nijaki jest, ale jak zobaczyłem statystyki... Mam prawie 30 tysięcy wejść. Publikuj wpisy w godzinach, w których siedzi na blogach dużo ludzi (popołudniowe), dawaj fajne tytuły i jakąś fotę na wstępie, co bije po oczach (najlepszy byłby pornus, ale takie coś ci skasują).

Czemu miałbyś z czegoś rezygnować? Pisz wszystko, co chcesz, a najwyżej podziel wpisy na kategorie (które już z resztą masz).

Link to comment

Czemu miałbyś z czegoś rezygnować? Pisz wszystko, co chcesz, a najwyżej podziel wpisy na kategorie (które już z resztą masz).

Rezygnuję tylko dlatego by zachować formę, którą obieram sobie na przyszłość, poza tym nie mam czasu i ochoty rysować (po części dlatego, iż znalazłem sobie zajęcie które, według mnie, wychodzi mi znacznie lepiej).

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...