Jump to content
  • entries
    218
  • comments
    1,247
  • views
    133,511

Pomysł na wpis by U! #2


zakiewicz

465 views

Trutututu! Ta chwila nadeszła, teraz odpowiem wam na wasze nurtujące was pytanie i napiszę co nieco o rzeczach o których chcieliście ode mnie usłyszeć. Zaczynajmy:

Na pierwszy ogień pójdzie proste pytanie od Freda...

Cholera, kiedy odpalisz serwa? -,-

Jasne że jutro ;) Problem w tym że zawsze jest jakieś jutro... Musimy żyć z tą świadomością, a tobie życzę żebyś przeżył to godnie i nie robił nic głupiego, chociaż wiem... To straszne :(

Jakoś nie mam serca dyskryminować żadnego z was więc odpowiem na każdy, a co!

A więc ARONKU... Nie mam siły pisać arta (chodziło oczywiście o artykuł) jakoś, bo komentarze jednak doszły... Więc napiszę krócej o tych rzeczach.

Trzy słowa... To będzie tak :trollface::

banan, kubek, pad

Chcę zobaczyć arta 8).

Banan mi się głównie kojarzy z naszym pikselowym bohaterem, który wystąpił w tym tym teledysku u pedobeara:

Tak to ja przynajmniej... Interpretuje... KUBEK? :O

Myślę że ta głupia faza na kubki zmieniające się pod wpływem temperatury które sprzedawały (i sprzedają) serwisy typu komixxy czy demotywatory.pl... Była poprostu głupia. U nich i drogie to i bezużyteczne. Jedyny kiczowaty kubek jaki ja mam, bo dostałem to kubek z Cześkiem z Władców Móch czy jak to się tam pisało... Może i taki se prezent... Ale herbatka dobra!

Pad. I tutaj zrobiłeś błąd ortograficzny oraz błąd w zgłoszeniu jednocześnie! Czyli po pierwsze: Piszę się padł. A po drugie: Wolałbym rzeczowniki. :trollface:

voda22... Drangir ci odpowiedział, a sam bym nie wiedział. A rymy to oczywiście specjalność mojej witryny. Choć nie rymuję tu często, to potrafię to robić gęsto :). A to w sumie nie do końca moja witryna, co jedynie na FA dolina...

roger!

@Drangir

A jak się mieczem rzuca to kto trzyma przycisk?

Co prawda nie do końca kierowane do mnie ale... Wiesz że nie wiem? Przyznałbym się jeszcze do czegoś, ale mnie wyśmiejecie :(. Aczkolwiek uważam że to po kwestia wady sprzętu, w którym za mocno wciśnięty przycisk wbija się do środka...

No i cóż... Dobrnęliśmy do mojego blogowego trolla... Witaj.

Pupcia, trollface, Łukasz. :trollface:
Pupcia... Wkleiłbym jakieś fajne zdjęcie... Ale może nie... Na to odpowiem prosto: Kojarzysz goatse.cx :trollface:?

Trollface, jak dla mnie to jedno z największych dzieł rysowniczych XXI wieku, zauważcie w oryginale te wszystkie nieregularne linie, składające się na całą mimikę psikuśnego trollface'a... Dzieło sztuki pierwszej klasy, powiadam wam.

I tak na prawdę od razu jak zobaczyłem to ,,Łukasz" to zachciało mi się robić ten wpis!

Kojarzę je na pierwszym planie z moim serdecznym kolegą wstawiającym gitarowe covery na YT , miejmy nadzieje że nie będzie mi miał za złe jak coś tu wstawię:

http://www.youtube.com/watch?v=hbfNRAmx61I

:)

Następnie... Autor komentarza może trochę... Dostało ci się, bo mało Łukaszy znam ;] Ciebie w sumie nie znam, no ale kojarzę.

Ow... Tutaj chciałem napisać o naszej ulubionej rockowej gwieździe ale... Przecież on nie ma na imię Łukasz :(

No cóż. POZDRAWIAM ADRIANA KARCZEWSKIEGO! :nutki:

____________________________________________________________________________

No dobra, ukończyliśmy już nasz dzisiejszy wpis, zapraszam do dawania swoich pytań, trzech słów i ewentualnie czegoś jeszcze innego (np. filmu na yt do skomentowania) w komentarzach do tego wpisu!

Pzdr.!

3 Comments


Recommended Comments

Odpowiem na pytanie - jeśli chodzi o rzucanie mieczem takie jak np. w Jedi Academy, gdzie miecz jest fantazyjnie podkręcony i wraca do właściciela - przycisk jest wciśnięty Mocą. Można nią zablokować tchawicę, można rzucać przedmiotami, to czemu nie można trzymać przycisku? Strasznie głupie pytanie.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...