Jump to content
  • entries
    218
  • comments
    1,247
  • views
    133,511

Blogowanie umiera.


zakiewicz

751 views

Całkiem nie dawno narzekałem sobie na jakość filmów typu growego na YouTube, przy okazji pewnie chcąc samemu się zareklamować... Nie byłem wtedy w formie i przyznam że słaby okres wybrałem... Tym wpisem jednak absolutnie nie chciałbym się w jakikolwiek sposób promować, bo myślę że nawet gdybym promował mój niskiej jakości blog to niestety na FA nie mogę zobaczyć absolutnie żadnego progresu... To tak jak wspiąć się na Mount Everest przy okazji nie pamiętając tego ani nie zostawiając flagi na górne bielutkiej polance...

Przejdźmy do rzeczy, zobaczcie że w marcu mojemu blogowi stukną już 2 latka i wymagając od siebie, widzę jakiś progres, tematy mi się zmieniały, stylistyka i jakość pisaniny również...

Pomijając FA, teraz patrząc bardziej na blogi w popularnych serwisach typu onet.pl czy jakieś inne strony typu blogg.pl (wybaczcie ew. błąd w adresie ale słabo się orientuje)... Przez to że to wszystko pochodzi od stron mailingowych, mając tam konto mailowe, można od ręki założyć blog, co oczywiście przyciągnęło wszystkie pseudo-inteligentne i z pewnego rodzaju weną twórczą nastolatki które zapragnęły stać jakimiś dziennikarkami, prowadzić swój jakże poważny pamiętnik czy pisać opowiadanie po czym dostać się do jakiegoś wydawnictwa, po czym zdobyć fejm itp. ... Może tutaj chwilami zacząłem przesadzać. No okej, wzięły się za blogowanie, zawsze jakiś plus... Wiadomo lepsze to niż pseudo interesacja sportem gdy taki osobnik biegać nie umie i schodzi z boiska bo sobie skręcił kostkę i po kilku tygodniach wraca z odszkodowaniem.

Ale jak widzę takie coś... No nie moi drodzy państwo, to już przesada. W tym blogu postanowię sobie wziąć blog szanownej Karoliny jako przykład, chodź jest on jednak wyjątkowo łagodny i w pewnym stopniu jednak da się to przeżyć...

Siemka. Mam Na Imię Karolina.Mam 12Lat.Mieszkam w woj.Pomorskim.

Postanowiłam zacząć pisać bloga z nudów. Jak będzie słabo z oglądalnością itd. to usunę go i tyle, bo to nie będzie miało po prostu Sensu.

Wiecie, tutaj moja taka ogólna uwaga... Na kij (zastąpienie wulgarnego słowa udane!) do ciężkiego jeża (ponownie się udało!) usuwać bloga?! Jak już się coś napisało to niech się to zostawi, nawet jeśli ma się nie aktualizować?! Może ci się znowu odmieni i wrócisz do blogowania? A może ktoś zapragnie to przeczytać? NIE USUWAJCIE BLOGÓW. Błagam was. Nie płacicie za miejsce na serwerze to czemu samemu sobie od ust odejmować?

Dalej... Wiek i imię... Niby nie ma nic w tym złego, ja sobie jednak cenie anonimowość, dzięki czemu bez ingerencji moich znajomych nic o mnie nie wiecie! JUHU I'M ANONYMOUS :diabelek: .

Jestem Fajną Macieja Musiała i Justina Biebera.

Nie skomentuje tego o kim mówi, bo dobra różne są gusta (jeśli to można nazwać gustem) ale chodzi mi o ,,fajną" na pewno chodziło o ,,fanką" lecz nastąpiło takie coś... Przez to że niby szybko pisze, ale robi to niedokładnie a przeglądarka zawiera korektę po wciśnięciu prawego klawisza myszy nastąpiło takie coś-

Chciała- Fanką

Napisała- fajnouadśfsa

Szybko klikła i nie zobaczyła czy dobrze, zatem wyszło- Fajną

Prowadzę Nk,Facebooka i Photobloga. Posiadam także GG. To na tyle. Tak żebyście coś o mnie wiedzieli.

Hmm... Ja jestem anonymous, a ciebie mogę namierzyć, bo wiem o tobie całkiem sporo... :trollface:

PS. Od kiedy się prowadzi FB i NK >.<?

Dobra, może zaczynam się czepiać... Przejdźmy do czegoś czego było wspomnienie w ostatnim cytacie... Czyli ,,photoblog"...

No dobra, to w końcu nie blog, aczkolwiek ci wszyscy photoblogowicze nawet nie znaja definicji słowa ,,fotoblog"... Tradycyjnie miałaby to być forma połączenia swoich zdjęć (Zaznaczam NIE ZDJĘĆ SIEBIE) artystycznych z jakimś krótkim wywodem w opisie... Przekształciło się to w po większości galerię słit fotek owych nastolatek lub pedałkowatych nastolatków... Którzy oczywiście zdobyli popularność dzięki nastolatkom... Obydwie płcie, choć szczególnie ci niby-mężyczyźni... Tutaj nie będę podawał przykładów może lepiej, bo jeszcze dostane pozew że przeze mnie najechała kogoś banda nerdów... A bo ja wiem kto mnie czyta? :trollface:

Dobra, jak na jeden wpis, STARCZY! Temat tego wszystkie pewnie poruszę jeszcze nie raz, trzymcie się! (A za jakiś miesiąc robimy imprezę na 2 lata bloga :3)

6 Comments


Recommended Comments

BTW, masz może jakąś stronę z analizami takich właśnie idiotycznych blogów? ;>

Strony bym temu nie poświęcał ^^ Ew. Mogę napisać kolejny wpis precyzujący większą liczbę takich blogasssquw lub taki w którym pomogę komuś kto chciałby się poprawić ;)

Jakkolwiek kto chce- Jeśli to może być rzeczywiście interesujące to mogę stworzyć nawet całą serię wpisów na ten temat (mając w temacie już spore doświadczenie). ;)

Link to comment
Ale cóż, czasy się zmieniają, a z tego co widać, cywilizacja ludzka ulega zacofaniu zamiast rozwijaniu się.

Może cofnie się do czasu zanim internet był tak rozpowszechniony i wtedy całkiem zanikną głupie blogi. Może to jakiś malutki plus tego zacofania

Link to comment

Nie, nie... Prędzej wezmą się za filmy, a gdy powstaną [beeep]iście proste narzędzia do robienia gier... O zgrozo :ohmy:

Już wolę jak będą grać w ,,siatę" bo w ,,gałę" i tak nie lubią =/

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...