Jump to content
  • entries
    64
  • comments
    629
  • views
    41,635

Turniej FIFA 12 II edycja- podsumowanie fazy grupowej


komi89

488 views

 Share

Oto tabelka fazy grupowej:

tble.jpg

Drabinka play-off:

drbb.jpg

Na rozegranie ćwierćfinałów jest czas do środy, 11 stycznia. Wyniki wpisujemy w komentarzach do tego wpisu. Gramy dwa mecze, w przypadku gdy bilans obu spotkań będzie remisowy rozgrywamy trzecie spotkanie. Bramki liczone na wyjeździe NIE LICZĄ SIĘ PODWÓJNIE!!

Ogłaszam również rozpoczęcie zapisów do III edycji turnieju FIFA 12. Tym razem będą trochę inne zasady. Przede wszystkim gracz nie jest przypisany do drużyny i może ją zmieniać w trakcie turnieju. Druga zmiana to narzucony system obrony. Od tej edycji będziemy grali nowym systemem obrony.

Zapisy wg. wzoru:

Nick z FA, nick z Origina, nr GG.

Powodzenia wszystkim i zapraszam do udziału w zabawie!

 Share

8 Comments


Recommended Comments

Rozumiem, że czas mamy do 11 stycznia :)? Gratuluję wszystkim, którzy grają dalej, dziękuję wszystkim za spotkania rozegrane i życzę powodzenia w dalszej fazie turnieju :).

Link to comment

nick z origina i z Fa mam taki sam psitek52 ,mój nr gg 7672377 rozumiem ze tutaj sie zapisuje na tą III edycję turnieju :D ? będę grał zespołami As Roma lub manchester city :)

Link to comment

Dirian 0:0 Kruczek11

Dirian 2:1 Kruczek11

EDIT: W pierwszym meczu był jednak remis bezbramkowy, a nie 1:1 jak napisałem, sorry za błąd, w sumie mało ważny, ale jednak ;)

Link to comment

Kruczek11 0:0 Dirian

Dirian 2:1 Kruczek11

No i trafiłem na kogoś, kto bardzo mi nie leżał. Przeciwnik sprawiał mi problemy od samego początku i modliłem się, abym na niego nie trafił. Mój koniec marzeń o obronie tytułu. Zostałem rozgromiony w pięknym stylu, choć trzeba przyznać, że oba mecze wyrównane. Żeby było jakieś wytłumaczenie mojej porażki dodam, że pierwszy gol strzelony przez Diriana był spowodowany wyjściem bramkarza, którego nie wciskałem. To tyle, gratuluję wygranej i życzę powodzenia.

Żeby podtrzymać tradycję zapisuję się do kolejnego turnieju :) Nie spodziewajcie się jednak, że będę w takiej dyspozycji, w jakiej jestem obecnie. Nowa obrona to coś, czego nie trybię :/

Kruczek11, PLDan, 12056245

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...