Jump to content
  • entries
    6
  • comments
    12
  • views
    8,357

Początek krucjaty


mago

153 views

Na początek witam na moim blogu, choć szczerze nie zależy mi na czytelnikach, bo blog ten powstał po to żeby pokazać że nie każdy w wieku 12-16 lat to pseudo inteligentna forma życia częściej zwana nastolatkiem.

Blog ten będzie częścią mojej "krucjaty" przeciwko szerzącej się w internetowej społeczności głupoty i braku funkcji myślowych u sporej rzeszy "pryszczatych nastolatków", a także coraz szybciej zatracanej umiejętności pisania w naszym pięknym języku bez wszelakich błędów. Wcale nie twierdzę że ja jestem nieomylny ale chodzi tu głównie o wykazanie chęci do tego by tych błędów nie popełniać. *Ale błędy ortograficzne można jeszcze jakoś wytłumaczyć, natomiast najgorsze są, jak to wspaniale CormaC nazwał "Poklikashe" które z j. polskiego i łamanej angielszczyzny stworzyli swój niesamowity język.

*Wiem że nie powinno się tak zaczynać zdania ale dla lepszego efektu pozwoliłem sobie nagiąć zasady, ale przyrzekam że był to pierwszy i ostatni raz :wink:

Teraz wiecie już o czym będzie traktował mój blog więc jeśli macie podobne poglądy, mam nadzieje że znajdziecie w moim słowotoku coś pod czym będzie się mogli podpisać pod nim obiema rękami.

2 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...