Jump to content
  • entries
    12
  • comments
    33
  • views
    10,505

Xbox Live Market i taniutkie gry.


vinokourov

522 views

 Share

Na alle(drogo)gro ceny kont z Microsoft Points wahają się już od 59zł za 6000 "pointsów", choć jeszcze kilka miesięcy temu można było je kupić nawet za 35zł. Punkty znajdują się kontach do których dostajemy maila i hasło. Punkty możemy przeznaczyć na gry, dodatki, ubrania i akcesoria itd.

Jedyne co potrzebujemy to dostęp do internetu i wystarczająco miejsca na dysku.

Od dłuższego już czasu widzimy na allegro sprzedawców tzw. "chińskich punktów", czyli pozyskanych z różnych źródeł, niektórzy mówią, że pochodzą z kradzionych kart kredytowych (KKK), a inni, że wszystko legalnie. Najczęściej po kupieniu takich punktów dostajemy 2 dni na wykorzystanie punktów, czyli pobranie gier (lun innych rzeczy) albo dodanie ich do listy pobieranych, bo czasem może się zdarzyć, że konto zostanie zablokowane.

Jednym z najpopularniejszych sprzedawców "chińskich punktów" jest user o nicku: reseller_79, który teraz działa jako: microsoft_points. Po opiniach wielu osób, które z nim gadały wiem, że uparcie on twierdzi, że jego konta są nowe i legalnie zakupione. Tak czy siak wiemy, że na tym interesie zbija on prawdziwą fortunę.

Jako, że punkty stawały się coraz tańsze, tak wiec coraz więcej ludzi rezygnowało z kupowania gier pudełkowych i przenosiło się na gry z Xbox Marketu. Mając dla przykładu 6000 MP możemy kupić COD 4 (1920MP), NFS:SHIFT (1920MP) i Gears of War 2 (1920MP) za jedyne 59zł, gdzie zakupienie nowych pudełkowych wersji kosztowałoby 4 razy tyle.

Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla xboxowych graczy, którzy mają dość bulenia za hity na ich konsolę. I choć może ktoś na tym traci, a inni zyskują, to jednak czasem miło jest pograć w świetna gierkę za przysłowiowe "grosze".

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...