Jump to content

Chomikowo

  • entries
    27
  • comments
    152
  • views
    21,893

Chwila refleksji o blogu... i czyżby coś więcej?


gerbilos

392 views

 Share

Witam. Zacząłem się zastanawiać nad tym moim blogiem. Ostatnio nie jestem się w stanie zabrać za napisanie jakiegoś dłuższego tekstu. Dziś trochę o tym myślałem. Dochodzę do wnisoku, że mimo wszystko moje skromne Chomikowo (może się kiedyś zastanawialiście, czy nazwa taka jest błędem. Nie jest. Po prosu Gerbilosowo źle brzmi, Myszoskoczkowo tym bardziej, a chomik to w sumie też taki mały gryzoń...) służy mi głównie do narzekania "co mnie tym razem wkurza". Nie jestem w stanie rozpisywać się na całe strony o tego typu sprawach, więc wychodzą takie pokraczne krótkie teksty, przypominające wycinki z "niewiadomoczego". Zasadniczo ostatni normalny wpis był o reklamie. I... tak właściwie nie jestem z tego dumny. Bo napisałem go z nudy. Niestety ostatnie wpisy, które pisałem z pasją mówiły o Kościele. Teraz... nie wiem, chyba nie mam specjalnie o czym pisać. Mam do Was wielką prośbę: Jeśli macie jakiś ciekawy temat, na który mógłbym ponarzekać, bardzo proszę, podajcie mi go. A póki co podzielę się moim sekretnym planem: kupię sobie tajny zeszycik, w którym będę wypisywał to, co mnie aktualnie wkurza, a potem podzielę się tym z Wami! Szatański plan. :icon_twisted: W każdym razie przygotujcie się na wielotematyczne teksty, chyba, że jakaś dobra dzuszyczka poda mi cosik fajnego.

A teraz czas na "coś więcej". Tak się zastanawiam: Co się ze mną dzieje? Pamiętam, że kilka miesięcy temu w każdej wolnej chwili myślałem o tym, co napisać o Kościele. A teraz? Dzień zawsze wygląda tak samo: 12 - pobudka, śniadanie, komp, 14 - rąbanie drewna (dżizys, męczę się z tym shitem, a jakby nic nie ubyło!), obiad, 17 - jezioro, 21 - kolacja, komp, 02 - lulu. Rutyna. Gdzieś słyszałem, że nie powinno się w nią wpadać, bo coś tam. Może niektórzy na rutynę nie reagują brakiem weny twórczej na blogu, a np. palnięciem sobie w łeb jakimś Magnum? W takim wypadku rutyna jest jak najbardziej niewskazana. Chociaż... taki headshot to w sumie niezły temat, trza o tym pomyśleć... :)

PS Chyba kończę z czcionką "4" na blogu. Mimo tego, że od "trójki" oczy mnie bolą, chyba wolę ją od tej "oczochędożącej".

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Napisz coś więcej o tej myszy!

Albo nie... bo jeśli ją zaciukałeś to rzucę na Ciebie pogardę... ;) (mam szczura- Rufusa i ogólnie lubię gryzonie)

12 - pobudka

LIKE IT! :)

A na koniec zacytuję to, co zawsze zwykłam powtarzać: nie liczy się ilość tylko jakość! (to do Twoich 'za krótkich tekstów')

Mam temat: ponarzekaj, jakie życie jest piękne. :icon_mrgreen:

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...