Jump to content
  • entries
    31
  • comments
    321
  • views
    11,873

W co najlepiej grać w wakacje


sioka

225 views

 Share

Wakacje 2011 oficialnie rozpoczęte, jako że z tej okazji mamy wiele czasu na... granie oczywiście :D Napisałem krótką liste gier, w które możemy zagrać w ten czas, aby zbytnio się nie nudzić :)

jtkva0.jpg

1.Dragon Age Origins

Długo się zastanawiałem czy nie dać na pierwszym miejscu drugiej części Dragon Age'a, jednak jak widzicie potawiłem na jedynke. Główną przyczyną tego wyboru było to że nowsza część może wielu graczy zniechęcić grafiką, jednak mnie ona nie odstraszyła :P Przy "Początku" warto usiąść przede wszystkim dla wspaniałej fabuły, która opowiada o pladze, która nawiedziła Ferelden, kraine, w której rozgrywa się akcja gry. Gra jest wspaniałym rarytasem dla hardkorowych graczy, którzy wychowali się na takich grach jak Baldurs Gate itp. Warto w nią zagrać także z tego powodu iż starczy ona na wiele godzin. Samo przejście głównego wątku może zając około 40 godzin, a przejście 100% gry starczy na setki godzin spędzonych w grze.

Podsumowując: Grę polecam głównie osobą, które liczą na dużo godzin spędzonych we wspaniałej grze. Oraz tym którzy szukają wciągającej, świetnej fabuły.

ivzinp.jpg

2. StarCraft II

StarCraft to gra kultowa, została okrzynięta tym mianem z powodu rewelacyjnego multiplayera, który wciągnął miliony ludzi na świecie i niektórzy grają w niego nawet dzisiaj, 11 lat po premierze! Dryga część to to samo tylko lepiej, więc staje się on znakomitym kąskiem dla fanów i nie tylko. Każdy szanujący się gracz powinien w to zagrać. A jeśli nie chcecie wydać prawie 200 złoty na grę, możecie znaleść tanio pierwszą część i bawić się przy równie dobrze.

Podsumowując: Grę polecam każdemu, niezależnie czy lubicie strategie, czy nie, musicie w to zagrać :)

24wws92.jpg

3. Assassin's Creed Brotherhood

Jeśli ktoś nie lubi wychodzić na dwór, ale chciałby zaznać wspaniałej przygody AC:B jest dla niego. Chcesz poskakać po dachach? Wspinać się na wysokie wieże? Być mistrzem zabójstwa? Ta gra Ci to zaoferuje! ;) Całości, uroku daje miejsce, w którym rozgrywa się gra. Rzym to wspaniałe miejsce. Są w nim akwedukty, wielkie pola, kolosemu i inne zabytki, a wszystko to możesz tu zobaczyć i to w pięknym zachodzie słońca, obserwując wszystko z krańca wieży.

Podsumowując: Gra jest idealna na letnie wieczory, by zobaczyć piękny, skąpany w promieniach słońca Rzym :)

Gry poza podium:

- Test Drive Unlimited 2

- GTA 4

- FUEL

- F1 2010

No i oczywiście przyjemnych wakacji! :trollface:

z74b7.jpg
 Share

10 Comments


Recommended Comments

Eeeee, powinno się chodzić nad jezioro i spędzać czas ze znajomymi, a poza tym można grać, czytać i oglądać TV, dlaczego nie wyminiłeś żadnej sporo starszej gry? :) Również ci życzę przyjemnych wakacji.

Link to comment
:pokerglass: Ja to wiem, ten wpis jest dla jaj... :P

Wiem sam często robię wpisy dla jaj :jezyk2: Ale i tak chciałbym zobaczyć tu bardzo strarą grę, i pośmiać się nad tym polecaniem: oglądanie pikseli o zachodzi słońca :trollface:

Link to comment

Moja wakacyjna lista wygląda tak:

- Left 4 Dead 2

- F.E.A.R 2 project origin

- Resident Evil 5

- Mass Effect (tak, jeszcze w niego nie grałem :( )

- cokolwiek fajnego, co dorwę w promocji na steamie

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...