Jump to content
  • entries
    31
  • comments
    321
  • views
    11,872

Co nieco o niedawno obejrzanych filmach


sioka

181 views

 Share

Witam, od dzisiaj będę pisał tu także o filmach, a nie tylko o grach. Choć o muzyce, też coś pewnie skrobne ;)

W tym wpisie przedstawie Wam krótką opinie o filmach, które niedawno obejrzałem. Jest to top-lista, w której podane będą filmy od najlepszego do... gorszego ;)

2vb7y9y.jpg

1. Shutter/Widmo

Po moim niedawnym wciągnięciu w horrory, podchodziłem do "Shutter" nieco podekscytowany, czytając recenzje i opisy filmu na różnych portalach. Film mnie mile zaskoczył jednak na końcu nie mogłem przestać się śmiać (kto oglądał wie o co mi chodzi :laugh: ). Strasznych scen jest nieco mało, ale można się przestraszyć. Aktorzy również nieźle się spisali, a przede wszystkim aktor Joshua Jackson, którego jestem fanem odkąt zacząłem oglądać serial "Fringe" :)

OCENA: 8+10

Gatunek: Horror

Rok produkcji: 2008

156bnya.jpg

2. Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach/Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Jako wielki fan trylogii "Piratów" szłem na czwartą część z wielkim zapałem, nie wiedziałem czego oczekiwać. Nie czytałem opisów, i innych rzeczy, szłem na ciemno ;) I nie pożawołame swojej decyzji, "Na nieznanych wodach" to kolejna śWIETNA odsłona "piratów". Klimatem podobna do pierwszej części, czyli mojej ulubionej ;) Nie ma tyle efektów co w "trójce", co mi się bardzo spodobało. Oczywiście nadal rządzą aktorzy, czyli świetny, niezastąpiony Johny Depp, mój ulubiony aktor :). Super zagrał również Geoffrey Rush, który ponownie wcielił się w kapitana Barbosse. Gdy on jest na scenie, wszystko należy do niego :) Bardzo podobał mi się również Kapitan Czarnobrody, którego grał Ian McShane. Nieco mało natomiast pokazała co umie Penelope Cruz, myślałem że przy takich gwiazdach pokaże nieco więcej ;) Jak w każdej części, również i tu ważną role gra muzyka i krajobrazy, które są piękne! Muzyki można słuchać bez końca, co wie każdy fan "piratów".

OCENA: 8+

Gatunek: Przygodowy

Rok produkcji: 2011

14s380.jpg

3. Zabójcze ciało/Jennifer body

Ten film obejrzełem z jednego powodu, którym jest Megan Fox, ta sama aktorka, która zauroczyła mnie w filmie Transformers. Jednak Zabójcze ciało to bardzo słaby film, jedynym plusem jest tu właśnie Megan, która nawet fajnie zagrała. Nie wiadomo za bardzo czym ten film jest, w opisach jest że jest on komedio horrorem ;) Jednak nic śmiesznego za bardzo w nim nie ma, a przestraszyć się także nie ma czym, bo czemu niby bać się laski, która chcę... zrobić dobrze :D

OCENA: 6+

Gatunek: Eee... komedio-horror? ;)

Rok Produkcji: 2009

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Przesadziłeś z tym zachwalaniem "Piratów...", jak dla mnie ten film zasługuje góra na 7/10. :sleep: Poza tym nic nie wspomniałeś o sztywnym wątku z tym irytującym duchownym.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...