Jump to content
  • entries
    15
  • comments
    108
  • views
    9,131

Game Fusion Ostatki


Larthienn

259 views

 Share

Konwent gier, filmów i książek fantasy i sci-fi dzisiaj oficjalnie dobiegł końca... mogliśmy dzisiaj (w dość kameralnym gronie) poznać tajniki tworzenia map np do Quake 3 Arena, czy innych Call of Duty... niezwykle pouczające warsztaty zabrały nas w świat Brush'y, tekstur, gridów i jeszcze portali na dodatek... operowaliśmy na freeware'owym ale bardzo przyjemnym edytorze jakim jest NetRadiant 1.5 (ponoć hula już wersja 2.0, jednakże nadal w fazie beta testów) a potem testować nasze mapy, skakać po padach i przenosić się portalami... z bazą wiedzy mogę wyruszyć w świat konstruowania map pełnych przeciwników... każdy z uczestników jako pamiątkę otrzymał tom 1 Fantasy Komiksy :)

Stanowisko Vanheim zorganizowało spontaniczny konkurs malowania figurek (do dyspozycji mieliśmy Space Marine z różnym ekwipunkiem, Krasnoluda i Goblina), na moje nieszczęście wybrałam goblina, który otrzymał drugie miejsce (o pierwsze rozstrzygnął rzut kostką:P dwukrotny:P). Piętro niżej pawilony dydaktyczno-sportowego odbywały się nadal konkursy guitar hero i dj hero jednakże już w wydaniu wolnym, oraz bitwy i misje na mapach Warhammer 40 000 i INFINITY... z racji tego, że wszystko to już widzieliście na poprzednich zdjęciach, mogę wam jedynie podesłać linka do strony na FB pana, który prowadził nam zajęcia z Level Designu... być może gdzieś w internecie pojawi się prezentacja, którą się wspierał, jednakże z powodów ochrony cudzego mienia ja jej tu nie umieszczę :)

To tyle:) kończy się nasza przygoda w tym roku z Game Fusion:) być może za rok czeka nas jeszcze więcej atrakcji i jeszcze więcej emocji związanych z nowinkami jakie przygotują dla nas goście:)

link do "Rynvord'a":

http://www.facebook.com/rynvord

i jeszcze żeby nie było, że tylko ja piszę o Game Fusion:) oficjalna strona konwentu:

http://www.gamefusion.pl/

niestety nie wiem czy pojawi się tam jakaś galeria zdjęć, wiem jednak, że masa zdjęć była robiona:)

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...