Jump to content
  • entries
    318
  • comments
    3,425
  • views
    544,718

Relacja z gali urodzinowej FA 2011!


...AAA...

249 views

 Share

Niezorientowanym przypominam, że Forum Actionum stuknęło 8 latek. Z tej okazji odpowiedni ludzie zadbali o to aby zainteresowanym życiem FA nie zabrakło atrakcji i Frugo. Urodzinową galę poprowadził P_aul, a jej najważniejszą częścią było rozdanie nagród dla zwycięzców konkursów urodzinowych.

Cztery kategorie i pięciu zwycięzców. Ta dysproporcja wynikła z faktu przyznania dwóch pierwszych miejsc za pracę tekstową: pasztetmenowi oraz podbielowi. Najlepszą pracę graficzną stworzył dendee i muszę przyznać, że wcale nie dziwię się temu wyborowi. Najciekawszy film, ukazujący trudy pracy moderatorów, nakręcił DUSTDEVIL. Oprócz tego doceniono sUk, za zdobycie największej ilości punktów w urodzinowym quzie.

pracal.jpg

Praca dendee

Gala urodzinowa cieszyła się sporą popularnością, choć trzeba uczciwie przyznać, że Smugglerki przyciągnęły niemal dwukrotnie większą liczbę gości. Wstydźcie się ci, którzy opuścili urodziny forum! No, ale mniejsza ilość nie oznacza gorszej jakości. Mistrz ceremonii, P_aul, co prawda elegancko się spóźnił z otwarciem, ale zważywszy na to, że budynek się ostał, ostatecznie należą mu się pochwały. Oprawą muzyczną zajął się Black Shadow, który to raczył gości najlepszymi kawałkami takich zespołów jak Hammerfall, Freddie Mercury, Scorpions, Nirvana czy Tenacious D.

Magneto-Turambar (swoją drogą, jego magnetyczne zdolności spowodowały sporo zamieszania) wygadał się, że wyniki konkursów to oszustwo, układ i granda. Czy to tylko majaki opitego Kubusiem super moderatora? Tego nie wiadomo, ale można się spodziewać, że na dniach prokuratura zajmie się tą sprawą. Należy również wspomnieć o obecności Hiszpańskiej Inkwizycji. Skończyło się jednak bez procesów i stosów.

Krótki wywiad z DUSTDEVILEM - laureatem nagrody za najlepszą pracę filmową:

Witam i gratuluję zwycięstwa. Chciałbym abyś udzielił odpowiedzi na kilka pytań, które mam zamiar umieścić pod relacją z Gali urodzinowej 2011 =).

Jak się zaczęła Twoja przygoda z Forum Actionum?

- Czytam CD-Action regularnie od 2003 roku więc po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że sam magazyn nie dostarcza mi wystarczającej ilości informacji na miesiąc, a codziennie aktualizowana strona wyglądała kusząco ;) Po pewnym czasie założyłem również konto na FA bo coraz bardziej chciałem podzielić się swoimi poglądami z innymi ;) .

Twój licznik postów na dzień dzisiejszy wynosi 111. Oczywiście, nie ilość jest najważniejsza, jednak nasuwa się pytanie - jak to się stało, że żywo się zainteresowałeś ósmymi urodzinami forum?

- Przyznaję, że ilość postów nie jest powalająca i sam nie jestem zadowolony, że cięgle brakuje mi czasu nie tyle napisać jakiegoś posta co w ogóle wejść na FA. Zainteresowałem się konkursem przez przypadek, gdyż mam zły nawyk nie wchodzenia w przypięte tematy. Gdyby nie słowo KONKURS pewnie nawet nie zauważyłbym, że forum skończyło 8 lat... Tak czy inaczej świeżo po konkursie na 15 urodziny pojawił się konkurs na 8 urodziny, a jako, że miałem głowę pełną pomysłów i trochę luzu to zrobiłem tą pracę. Na dodatek kręcą mnie takie konkursy i obiecuję, że w przyszłym roku podwyższę poprzeczkę ;) nie wolno również zapominać o specjalnej grupie, która mimo wszystko jakoś wyróżnia :) .

Czy po docenieniu Twojej osoby, masz zamiar wzmóc swoją aktywność na FA?

- Od dawna chcę wzmożyć aktywność, a teraz to wydaje się idealnym momentem ;) .

To Twoja pierwsza praca filmowa? Kręciłeś już coś z innych okazji?

- To moja druga praca. Pierwsza była zrobiona na 15 urodziny CD-Action.

Ktoś pomagał, choćby mentalnie lub pomysłami, czy jednak zwycięska praca jest wyłącznie Twoim dzieckiem?

- Praca wykonana samotnie i wg własnego projektu. Niestety, ale ani rodzice ani znajomi nie mają ochoty pomagać mi przy tego rodzaju pracach :( .

Jeśli chodzi o pracę innych użytkowników, również z innych konkurencji, to któreś szczególnie przypadły Ci do gustu?

- Bardzo mi się podoba zwycięska praca graficzna, a prace tekstowe wszystkie bez wyjątku trzymały wysoki poziom i założę się, że jury miało trudny orzech do zgryzienia przy wyborze zwycięzcy ;) .

I takie spostrzeżenie - Jeśli dożyjemy 18 urodzin forum, to kogo będziemy, zgodnie z tradycją, okładać pasem? Ghosta? Żeby nie skończyło się

(uwaga przekleństwo).
 Share

3 Comments


Recommended Comments

Ahem... To sUK wygrał quiz z wynikiem 61 bodajże. James zajął 3 miejsce. Gratulacje!

Oczywiście, sUK :). Pospisywałem sobie wszystkie wyróżnione nicki i potem zapomniałem, kto był na podium pierwszy a kto ostatni - A.

Link to comment

Ja się nawet zainteresowalem konkursem, ale w momencie gdy przeczytałem pytania, byłem pewien, że to żart pierwszo kwietniowy. A tracić czas, żeby się potem dowiedzieć, że się dałem nabić w butelkę, średnio mi się uśmiechało. Dlatego też pewnie frekwencja nie była najwyższa.

No i nie było tego rozmachu promocyjnego co na Smugglerkach. O gali dowiedziałem się właściwie przez to, że wpadłem na forum w tym czasie. Tak nic wcześniej nie słyszałem.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...