Jump to content
  • entries
    12
  • comments
    89
  • views
    5,474

Wenger


Matej141

259 views

 Share

Arsene Wenger. Kontrowersyjna postać. Przynajmniej dla mnie, dla fana "Kanonierów". Przez cztery długie lata nie zdobyliśmy nic. Po prostu NIC. Trzy razy czwarte miejsce i raz trzecie. Chociaż może medale chłopaki dostali. A wiecie, dlaczego nic nie mamy? Arsene Wenger miał nie pokonaną drużynę w sezonie 2003/2004. Był tam Robert Pires, Sol Campbell, Ashley "Cashley" Cole, Freddie Ljungberg, Thierry Henry i kilku, których nie wymieniłem. A teraz co z nimi się stało? Żaden z nich nie gra już w Arsenalu. Oni byli przecież niepokonani w lidze! A co zrobił Wenger? Sprzedał ich wszystkich. Cole odszedł do wroga Arsenalu - Chelsea. Poszedł za pieniędzmi. Ja bym Wengera za takie coś wylał. Normalnie wyrzuciłbym go z pracy w Arsenalu. Ja rozumiem sprzedać jednego czy dwóch, ale nie wszystkich! OmFg LoL iks De i wgl! Teraz gdy ich nie ma, możemy tylko patrzeć, jak Manchester po raz trzeci z rzędu podniósł mistrzostwski puchar Premier League. Oni wciąż mają doświadczonych zawodników takich jak Giggs czy Scholes. Albo nawet Edwin van Der Sar. Co dalej? Może teraz po kupnie Arshavina coś się zmieni? Miejmy nadzieję, że coś w końcu się ruszy. Mnie ucieszyłby nawet Puchar Anglii. Albo nie nawet. Carling Cup byłoby również osiągnięciem, bo każdy puchar, to prestiż, to kasa za zwycięstwo. A my stoimy z pustymi rękami. Mam nadzieję, że to się nie długo zmieni. Kończę, bo już się zdenerwowałem. Już czekam na nowy sezon. Do zobaczenia w Azeroth. :)

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Voyeur? xD Aha wymieniając kto opuścił klub zapomniałeś chyba o najważniejszej postaci Patricku Vieirze, bo to on dla mnie był tam dowódcą. Jeszcze był Dennis Bergkamp, Holender Który Bał Się Latać.

Link to comment

Tak, ale Bergkamp odszedł na emeryturę, a nie Wenger go sprzedał. Chodziło mi raczej o tych sprzedanych. A za Vieire przepraszam, on był naszym kapitanem wtedy. :(

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...