Jump to content
  • entries
    67
  • comments
    170
  • views
    45,820

On/Off początek...


melon1992

312 views

Już za parę godzin będę w stolicy! Niesamowite przeżycie, uwzględniając fakt, iż przejazd, hotel, bilety itp. organizowałem sam po raz pierwszy wink_prosty.gif Właściwie to z kumplem, ale wydaje mi się, że podzieliliśmy się obowiązkami po równo.

Przeżycie na pewno niezapomniane, niezwykłe i kosztowne for sure...

No, ale cóż - jak się mocno chce coś osiągnąć to się uda. Warto zaznaczyć, iż kasa leci wprost z mojej kieszeni, nie rodziców, także będę chciał wykorzystać każdy moment w stolicy na maxa.

Właściwie to dziś, będę w Wawie koło wieczora, więc pójdę gdzieś na miasto, centrum, może Złote Tarasy wink_prosty.gif No, a od rana w sobotę - On/Off 2010.

Po zakończeniu pewnie znowu na miasto, trochę pozwiedzać. W niedzielę natomiast do końca nie jestem pewny jakie atrakcje mnie czekają. Z jednej strony drugi dzień targów, stolica fajnie - z drugiej strony, od 12 musimy się zwinąć z hotelu no i wrócić do domu.

Niedziela pod znakiem zapytania wink_prosty.gif

Mam nadzieję przywieźć wiele fotek, a jak się uda to może jakieś souveniry smile_prosty.gif Nie mam pojęcia jak On/Off będzie wyglądał w praktyce, więc ze zdenerwowaniem i podnieceniem czekam na wyjazd do Warszawy!

c.d.może.n.

5 Comments


Recommended Comments

Kurczę, miałem jechać, bo z Radomia do Wa-wy znacznie bliżej niż do Poznania na PGA, ale mam spięcie na linii ojciec-syn, więc duży znak zapytania... Ale jeszcze powalczę o wyjazd. :)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...