Jump to content
  • entries
    18
  • comments
    67
  • views
    13,028

Re-Aktywacja


lastkill3r

193 views

 Share

Dzisiaj stał się ten wiekopomny czyn. Usunąłem wszystkie wpisy, które popełniłem na tym blogu, a od teraz zacznę pisać ciekawiej i hmmm... normalniej. Oczywiście to, że usunąłem tamte wpisy, nie znaczy, że będę pisał na inne tematy. Po prostu tamte miały poziom... hmm... żenujący. Tak więc, jakby to był pierwszy początek tej hańby, powiem:

Nazywam się Szymon Kulak, z wieku będziecie się śmiać, ale przynajmniej podaję prawdziwy, a lat mam tylko 12. Na tym blogu będę pisał o grach, książkach, filmach, muzyce, będzie też pełno przemyśleń, oraz o mojej największej pasji: Retro. Commodore 64, Amiga, Atari 2600, NES, Pegasus, PlayStation... gry na nich są wciąż bardzo grywalne, a tylko grafika się zestarzała. Tak więc enjoy yourself!

 Share

6 Comments


Recommended Comments

Noooooo nieeee... przywróć wpis o atarynce chociaż :).

Btw. niesamowite, że w tak młodym wieku zacząłeś już się interesować retro :o. I czy nie mieszkasz w Niemczech przypadkiem?

Link to comment

Likier: Mieszkam w Polsce ;) To jedynie wyjazd wakacyjny był ;) A retro interesować się zacząłem, cóż, zaczęło się od emulatorów Snesa i GBA, później takowego GBA kupiłem, a było to jakieś 4 lata temu, schowałem go do szafy, ponad rok temu kupiłem PSP, pół roku temu wyciągnąłem z szafy GBA, grało mi się fajniej, więc już wiedziałem, co będę robił ;P

Link to comment

Tylko PC, PSP, GBA, GB Classic i Atari 2600 ;P

A kasiasty jakoś specjalnie nie jestem, po prostu łapię okazję ;) Dostaję trochę kasy od rodziców, mam hojną (tak to się pisze?) Babcie i dorabiam ;P Ulotki roznoszę i klikam w bux'ach ;P

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...