Jump to content
  • entries
    67
  • comments
    170
  • views
    45,834

NFS World - początki


melon1992

742 views

zv5zzd_th.jpg

Najlepiej zacząć od początku, czyli wizycie na głównej stronie CDA. Już sam fakt odwiedzin jest godny podkreślenia, bo ostatnie odwiedziny były... dawno temu. Oglądam newsy, Beta NFS World... Za free, no to ściągam. Sprawdzę.

Operacja ściągania, instalacji i rejestracji przebiegła bardzo płynnie. Chociaż była chwila zwątpienia. Wpisany mail podczas rejestracji, oznaczony był jako użyty. Bardzo mnie to zdziwiło i zaniepokoiło, ale nie rozmyślając dłużej wpisałem inny adres.

Wszystko ładnie, pięknie. Odpalam "launchera", loguję się, update'uję i włączam grę. Po wstępnych napisach, przed moimi oczami pojawia się menu główne NFS'a. Klikam bodajże 'Next' na pojawiających się komunikatach i tworzę profil kierowcy. Wpisuję nazwę wybieram avatar...

*puff*

Wszystko znika. Czarny ekran. Gdyby ktoś w tym momencie zrobił by mi zdjęcie, można by je śmiało podpisać "ocb is goin' on?".

Wykonuję te same czynności jeszcze 3 razy dla pewności. Za każdym razem niepowodzenie. Wbijam na FA w poszukiwaniu pomocy. Tworzę temat i w międzyczasie wychodzę na kosza trochę porzucać (w końcu wakacje są i nie samym kompem człowiek żyje). Po powrocie do domu sprawdzam temat i stwierdzam, iż żadna odpowiedź nie jest pomocna ;P Z resztą sprawdźcie sami:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=91898

Wina EA. No szlag by to jasny trafił. Miliony graczy z tym samym problemem. Pierwsza myśl przychodząca do głowy to oczekiwanie na łatkę, cokolwiek. Jednak po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, ze tak łatwo się nie poddam. Włączam jeszcze raz NFS World. Przechodzę do tworzenia profilu z nadzieją, ze może się uda...

[beeep] YEA.!

Kreator przenosi mnie do kolejnego menu gdzie mogę kupić samochód i przenieść się w świat gry. Uradowany rozsiadam się wygodnie w fotelu i przemierzam ulice nie myśląc nawet o hamulcach ;D Dopiero potem się zorientowałem, że może mnie policja ścigać.

34t4g7a_th.jpg

Teraz tylko stworzyć ładną grupę FA, umawiać się na wspólne wyścigi i cieszyć się grafiką, bo ta naprawdę powala mimo faktu, iż jest to gra on-line i to za free ;)

W komentarzach możecie podawać swoje nicki, ew. umawiać się na wspólne "prucie" asfaltu.

3 Comments


Recommended Comments

Też sobie ściągnąłem betę, ale dlatego, że dostałem maila z EA :) A potem wyczytałem na CD Action. Problem właśnie z tymi disconnectami jest i ogólnymi lagami w grze, ale ogólnie nawet fajnie. Jak coś to "ADIXORZ"

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...