Jump to content
  • entries
    12
  • comments
    89
  • views
    5,474

Dajcie spokój Magikowi.


Matej141

394 views

 Share

Powiem wprost - kult Magika (więcej niż połowa - badania focusowe z YouTube :) ) uwielbia i czci go tylko dlatego, że... nie żyje. Jak myślicie ile osób by tak krzyczało gdyby on żył? Większość robi to tylko z szacunku do zmarłej osoby jaką on jest, jednocześnie sam mówię, że na prawdę dużo zrobił dla polskiej sceny hip-hopowej. Ale jednocześnie był hipokrytą. Najpierw ogłosił się Bogiem, a następnie... skoczył z okna, bo nie wytrzymał presji życia. Taki to Bóg? Na dodatek był ćpunem. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiej ilości marihuany jaką on zjarał przez całe swoje życie. I to jest dla was autorytet? Ćpun cierpiący na schizofrenię, który popełnił samobójstwo i przy okazji był dobrym raperem?

A już najbardziej rozwalają mnie komentarze na YouTube w stylu "Magik[*]". Skoro jesteście jego nie wiadomo jak wielkimi fanami, albo wręcz fanatykami to pojedźcie do Katowic, postawcie świeczkę na prawdziwym grobie Magika, a nie takie internetowe, bo te nie są nic warte. Pogódźcie się z tym.

"Mam jechać do Katowic postawić jedną świeczkę? Ty to jesteś debilem po prostu!!!!111". Nie przy okazji pozwiedzasz sobie Katowice...

Następnie - ilu z Was NAPRAWDĘ rozumie teksty Magika? Ilu z was wie, dlaczego i o czym nawijał? A może po prost dla was to fajnie brzmi, a przekaz, który Magik próbował przesłać nie dociera do Was, ale że fajnie to brzmi to już kocham Magika, czcijmy załóżmy ku jego czci Kościół... I jeżeli jesteś jednym z takich słuchaczy - to Magik miałby Cię głęboko w dupie, bo on liczył na przekaz, a nie na ilość. Dziękuje.

Aha i jeżeli masz zamiar mnie wyzywać to sobie daruj, bo od razu zaraportuje taką akcję, nie będę się użerał z dzieciarnią, która kocha Magika i koniec.

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Dobrze powiedziane - takie świeczki nie mają sensu. Rusz że ty dupsko, wygodna internetowa mendo i kopnij się na prawdziwy grób (w ramach możliwości). Co, zmarłym ze swojej rodziny też będziesz stawiać świeczki na klawiaturze w dniu 1 listopada ?

I może jeszcze dopisz w swoim kolejnym głupim komencie na nk "JP na 100%, [*] magik". Geniusze normalnie. Co takie dzieci 13, 14 czy 15-letnie mogą wiedzieć o tym co trafiło się magikowi, jak on się wychował, jakie sa problemy tego świata ?

Dla nich pewno najwyższym utrapieniem jest spokojnie przejście obok funkcjonariuszy policji bez bluzy JP, dzień bez słuchania tego ich cienkiego HH, w którym jacyś zajarani łysi kolesie kleją rym do ryma, chrzaniąc ciągle o tym samym, albo dzień bez nk ;]

Pozdro dla normalnych, a trolle na stos !

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...