Jump to content
  • entries
    55
  • comments
    342
  • views
    31,205

Ucieczka do raju cz.I


Dooosu

220 views

 Share

6.02.10

Jak każda przygoda, tak i ta miała swój początek. Z "baśniowego" Szczecina, wsiadłam w pociąg do Wrocławia, naturalnie z trudnościami.

Po znalezieniu słynnego wagonu 54tego z jeszcze bardziej znanymi miejscami 61 i 62, z matką [nie jestem jeszcze pełnoletnia] poszłyśmy.. spać. Nie do końca była to kuszetka, bowiem nad nami spali inni ludzie. Wiercąca się pani, podekscytowana wyjazdem na narty i pan, który o dziwo nie chrapał, nie byli w stanie zepsuć mi humoru. Mimo upierdliwości było to miłe towarzystwo.

Przed zaśnięciem dużo myślałam o wyjeździe, ze sie cieszę- czekałam na ten wyjazd pół roku. Uciekłam ze Szczecina. Nareszcie.

Lekko zawiedziona brakiem możliwości wzięcia udziału w wwweekendowym konkursie, ale z pomysłem na temat "Być jak Adam Małysz", którym podzieliłam się z kolegą Tomkiem [pozdrawiam!], w końcu zapadłam w krótki, czarny sen. O godzinie 4:17 obudził nas kontroler oddający bilety i legitymację. Czas się zbierac. Odjechałam z domu o 23:35 i znalazłam się w obcym mi... Wrocławiu..

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...