Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milka7777

Dlaczego nie mogę uruchomić Sid Meier's Civilization V? - Input not supported

Polecane posty

 

Mam Windows 8. Próbowałam uruchomić grę Sid Meire's na Direct 10 11 ( czy jakoś tak ;p ) i po wstępnym filmiku z gry jakby wyłączył mi się ekran. Po uruchomieniu tej trzeciej, zalecanej opcji na Windows 8 już w ogóle nie dało się uruchomić gry. Znowu wyłączył się ekran. Pojawiła się informacja " Input Not Supported". Gdy spróbowałam uruchomić grę na Direct 9 to wszystko działało ale wolałabym grać na tych lepszych opcjach. Jest to dziwne, ponieważ mam dobry komputer i wszystko powinno chyba chodzić na Windows 8... 
Mam zainstalowane wszystkie sterowniki i posiadam kartę Intel(R) HD Graphics 4600 jak i NVIDIA GeForce GTX 660...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w C:\Users\nazwa użytkownika\Documents\My Games\Sid Meier's Civilization 5\GraphicsSettingsDX11.ini*

Na dole pliku powinna znajdować się taka linijka:

enable vsync= 1

1 zamień na 0

* ewentualnie plik będzie mieć końcówkę DX9 zamiast DX11

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować jeszcze troszkę pgrzebać w tym pliku. Pod "WaitForVSync" masz linijkę "FullScreen" - zamień 1 na 0, a gra odpali się w oknie.

Być może gra próbuje odpalić się w jakiejś dziwnej rozdzielczości, więc zwróć też uwagę na te dwie linijki: "WindowResX" i "WindowResY" - czy wartości tam podane zgadzają się z obsługiwaną rozdzielczością twojego monitora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...