Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flea

Modernizacja starego komputera

Polecane posty

Witam,

Mój komputer był kupowany w 2004 roku, padła płyta MSI KT4AV.

Dlatego chciałbym go zmodernizować, służy mi głównie do grania w starsze gry typu Gta San Andreas

Chciałbym zakupić używany możliwie najlepszy procesor , kartę i płytę główną do tych celów. Nie pogardziłbym gdyby zmodernizowany sprzęt odpalił Gta 4, Cod 4 Mam zasilacz Chieftec 400 wat.

Myślałem o tym Amd Athlon 4000+, GF Force 9600 FSO (i jakaś płyta główna, tylko nie wiem czy będzie pasować fizycznie do komputera) Skoro moja poprzednia płyta była ATX więc takiej samej mam szukać?

Budżet spokojnie do 300-400zł, pracowałem na nim w windowsie xp i taki mam zamiar

Za pomoc z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać dokładniejszą specyfikację (model zasilacza, typ i pojemność RAMu, złącza dysku/napędu, może jakiś model obudowy)?

Generalnie to przy takim budżecie nie myślałbym o eksponatach muzealnych, a raczej jakimś 2-rdzeniowcu na LGA1155, znośnej płycie (raczej mATX, no chyba, że format ATX jest Ci do czegoś potrzebny) i jakimś HD 57xx/58xx/67xx/68xx/77xx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chieftec 400 w. GPA-400s8, 3x Goodram DDR, złącza dysków/napędu ATA, modelu obudowy nie znam.

Nie znam się na tym za bardzo i na co trzeba zwracać uwagę żeby płyta główna bez problemu pasowała do kompa, sugeruję się właśnie tym formatem ATX który miała poprzednia płyta i takiej właśnie poszukuje...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...