Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sneezeschnoogle

Nowy PC

Polecane posty

Witam,

chciałem prosić o małą pomoc w budowie nowego PC'ta. Jakiś czas temu miałem okazję kupić w dobrej cenie MSI GTX 960 4GB i ona na pewno zostaje.  Do tego mam nowy zasilacz Corsair VS650 650W 80PLUS oraz  dysk ssd 128gb, ale i tak zwykły do 1TB by się przydał 8) 

  • Budżet na komputer: do 3k
  • Części do kupienia: Cała reszta, tzn. płyta, procesor, monitor, dysk, obudowa, napęd 
  • Czy wliczyć system w cenę: Nie
  • Zastosowanie komputera: Gaming :)
  • Preferowany sklep: xkom, ale nie jest to konieczne, może być inny sklep na terenie Łodzi
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: Nie
  • Termin zakupu komputera: Najbliższe 2-3 miesiące
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sneezeschnoogle napisał:
  • Termin zakupu komputera: Najbliższe 2-3 miesiące

W takim razie wróć za najbliższe dwa miesiące - być może do tego czasu pojawią się niższe Ryzeny i (wreszcie) będzie w czym wybierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Sneezeschnoogle napisał:

Jakiś czas temu miałem okazję kupić w dobrej cenie MSI GTX 960 4GB

Z ciekawości - co to za dobra cena? ;)

18 godzin temu, Sneezeschnoogle napisał:

Hmmmm, z tego co widziałem to innym bez problemu podpowiadacie z terminem na 2 miesiace do przodu

Czasem niektórzy stosują wyjątki, choć ja tam osobiście bez względu na wszystko takich delikwentów odsyłam "na później" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posłuchałem się rad kolegów wyżej i odpuściłem temat na tamten czas. Aktualnie mam już odłożoną sumkę, o której była mowa w  1 poście (3k). W tym budżecie chciałbym się zmieścić, ew. nieznacznie wyjść ponad niego.

Przypomnę czego oczekuje

Dnia 7.03.2017 o 20:59, Sneezeschnoogle napisał:

Witam,

chciałem prosić o małą pomoc w budowie nowego PC'ta. Jakiś czas temu miałem okazję kupić w dobrej cenie MSI GTX 960 4GB i ona na pewno zostaje.  Do tego mam nowy zasilacz Corsair VS650 650W 80PLUS oraz  dysk ssd 128gb, ale i tak zwykły do 1TB by się przydał 8) 

  • Budżet na komputer: do 3k
  • Części do kupienia: Cała reszta, tzn. płyta, procesor, monitor, dysk, obudowa, napęd 
  • Czy wliczyć system w cenę: Nie
  • Zastosowanie komputera: Gaming :)
  • Preferowany sklep: xkom, ale nie jest to konieczne, może być inny sklep na terenie Łodzi
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: Nie
  • Termin zakupu komputera: Najbliższe dni po dokonaniu wyboru osprzętu :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może wyjdźmy od nieco zmodyfikowanego zestawu, który już wcześniej zaproponowałem - klik. Dalej można dołożyć do:

  • szybszego procesora i5-7600
  • płyty głównej w formacie ATX (więcej gniazd na karty rozszerzeń), np. GA-B250-HD3P
  • jakiejś lepszej obudowy, przykładowo Z11 Neo, czy inny Enthoo Pro M/Enthoo Pro
  • cichszego coolera CPU - Fera 3
  • pojemniejszego SSD, obecnie chyba 850 EVO
  • jakiegoś monitora z wyższej półki, chyba najsensowniej P2417H
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...