Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Corde20

Mac czy PC?

Polecane posty

Z góry chciałabym uprzedzić, że nie jestem doświadczonym graczem, a moje doświadczenie z komputerem to tylko to co potrzebuję do nauki czy pracy. Dzisiaj kupiłam grę The Sims 4 po włożeniu do napędu miałam nadzieję na spokojną instalację. Tutaj jednak wyskakuje mi Origin. Spojrzałam na ulotkę gdzie było napisane, że Origin jest potrzebny tylko przy Mac-ach. Więc coś mi tu nie gra skoro mam ASUSA i Windows 7. Ale to niestety nie koniec. Zainstalowałam Origina i stworzyłam konto na stronie. Kiedy chciałam uruchomić samą aplikację najpierw wyskoczyła mi aktualizacja po której załadowaniu wyskoczyło mi pole do rejestracji i informacja że jestem w trybie Offine, pomimo tego, że Internet chodzi jak należy. Czy ktoś mi wyjaśni o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Origin to platforma EA, której używa do swoich gier zarówno w przypadku PC jak i MAC (taki ich Steam).

Po rejestracji musisz włączyć ściągniętą aplikację i zalogować się na nią używając swojego konta wpisując e-mail i hasło, które podałaś przy tworzeniu konta. Aktualizacja, która wyskoczyła to auto-aktualizacja aplikacji Origin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...