Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fafiq

Rozwiązany: Gothic 2 Złota Edycja - błąd przy próbie odpalenia instalacji

Polecane posty

Witam.

Chciałem dziś sobie zainstalować Gothic II i spotkała mnie niemiła niespodzianka. Podczas uruchamiania setupu wyskakuje mi błąd 5009 : 0x8002802b (Screen w załączniku)

Szczegóły błędu:

"Kod błędu:-5009 : 0x8002802b

Informacje o błędzie:

>Ctor\ObjectWrapper.cpp (163)

>Ctor\ObjectWrapper.cpp (391)

>Kernel\Component.cpp (1163)

>Kernel\CABFile.cpp (384)

>SetupDLL\SetupDLL.cpp (1526)

PAPP:Gothic II Złota Edycja

PVENDOR:JoWood (http://www.gram.pl)

PGUID:6FB6D550-DDC4-4996-9CDF-91C34F0A4C4A

$11.0.0.28844

@Windows (9200) BT_OTHER 870.872"

Próbowałem już trybu zgodności, uruchamiania jako admin, kopiowania plików z płyty na dysk, uruchamiania ponownie kompa, "odkurzania" przy pomocy CCleanera, nic nie pomaga. Gra zainstalowała się spokojnie na innym komputerze, więc płyta w porządku. Nie używam żadnego antywirusa, próbowałem z wyłączonym Win Defenderem.

Mój system to Windows 8.1, sprzęt na stronie "O mnie" albo w sygnaturze (nawet już nie pamiętam ;P)

Błagam Was o szybką pomoc, bo kilka godzin temu wygnałem Śniącego i muszę uratować Khorinis przed smokami, by później wyruszyć do Myrtany. smile_prosty.gif

Edit: Gra oczywyście oryginalna, Platynowa Kolekcja, instalowane już wieki temu milion razy

Edit2: DOdam, że jakiś czas temu był z tej samej płytki instalowany Gothic 1, a teraz też Setup się nie uruchamia do "jedynki"

EDIT3: PROBLEM ROZWIĄZANY :)

Wystarczyło usunąć folder InstallShield w lokalizacji C:\Program Files\Common Files\InstallShield

post-99291-0-99010800-1392052592_thumb.p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...