Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxkora12

Problem z włączaniem

Polecane posty

Witam mam wielki problem. Jak włanczam kompa to na ekranie wszędzie czarno i śmierdzi tak jak by się coś spaliło , śmierdzi od procesora.Może procek się ziarał ja już nie wiem prosze o odpowiedź

Włączaniem, a nie włanczaniem; odpowiedź, a nie odpowieć. Zapoznaj się ze słownikiem ortograficznym. Poza tym podaj pełną konfigurację sprzętową komputera, tak jak to jest określone w regulaminie.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek proponuje lekture "Jezyk polski: gramatyka i ortografia dla poczatkujacych" ;p

Nalezy sprawdzic czy wentylator od coolera cpu sie kreci, czy sam radiator jest prawidlowo zamocowany. Nastepnie przetestowac kompa na zasilaczu, ktory nie jest z czarnej listy, proponuje 350W Antec Basiq, Fortron 350W z serii GHN lub Seasonic SS-350ET 350W, bo ten co masz mogl/moze cos uszkodzic/spalic siebie i pol kompa gratis:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... zapomniałem dopisać że chodzi o wiatrak na cpu.

"ale jak teraz zobaczyłem to procek nie ma prawie pasty na sobie" - jeśli sobie z nudów sciągałeś radiator z proca to ja sie nie dziwie że nie działa ;). Ściąganie coolera z procesora bez ponownego nałożenia pasty jest równoważne prędzej czy później z jego śmiercią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale też na początku myślałem że płyta główna ale śmierdzi mi z procka

wichniar24 ja z twojej odpowiedzi wywnioskowałem że to przez to śmierdzi że nie ma pasty na procku i wina jest w czymś innym. Może w dysku może włoncze go bez dysku i zobacze ?? co ?

to tak nic nie śmierdzi tylko mam takie 2 kontrolki na kompie i z nich wnioskuje że jak by mi komp usną

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wielki problem. Jak włanczam kompa to na ekranie wszędzie czarno i śmierdzi tak jak by się coś spaliło , śmierdzi od procesora.Może procek się ziarał ja już nie wiem prosze o odpowiedź

Czym "włanczasz" tego kompa? "Włancznikiem"? Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji, po znakach interpunkcyjnych zaś stawiamy.

TO tak procek celeron 2.4 ghz zasilacz 400 w mara Ibox płyta główna to asus p4bp-mx karta graficzna zintegrowana

Znaki interpunkcyjne zdecydowanie zwiększyłyby czytelność posta. Nie ma czegoś takiego jak "ghz", a słowo "mara" zupełnie nie pasuje mi w tym kontekście. Nazwy firm i modeli urządzeń piszemy tak jak należy, a nie w sposób dowolny, byle to trochę przypominało nazwę wyjściową. W tym przypadku co prawda łatwo się domyślić co miałeś na myśli, ale nie zawsze tak musi być.

nie wiatrak się ładnei kręci ale jak teraz zobaczyłem to procek nie ma prawie pasty na sobie ale nawet od niego nie śmierdzi tylko jak jest włonczony

Ponownie nie ma żadnego znaku interpunkcyjnego. Zdania oznajmujące zaczynamy z wielkiej litery i kończymy kropką.

ale zasilacz działał już 3 lata prawie 4 i nic

Patrz wyżej.

dobra ale to nie temat o zasilaczu tylko o procku :)

no ale jak by zasilacz nie działałto by się chyba komp nie włonczył wogule a i jak teraz włonczyłem to po 10 sek się wyłonczył

Ponownie jak wyżej + ortografia.

wiem ale też na początku myślałem że płyta główna ale śmierdzi mi z procka

wichniar24 ja z twojej odpowiedzi wywnioskowałem że to przez to śmierdzi że nie ma pasty na procku i wina jest w czymś innym. Może w dysku może włoncze go bez dysku i zobacze ?? co ?

Staraj się chociaż pisać po polsku, to w sposób znaczący ułatwi zrozumienie Cię i umożliwi skuteczną pomoc. Tu znajdziesz poradnik jak należy pisać.

Jeśli się nie poprawisz, to mogę przestać być miły.

Ponadto opisz dokładnie problem i daj wszelkie możliwe informacje o nim. Pozwoli to na dokładniejsze oraz szybsze zdiagnozowanie problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...