Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Periados

Rozwiązany: Problem ze sterownikami

Polecane posty

Witam. Jestem u kuzyna dzisiaj tylko do godziny 21, więc prosiłbym o szybką pomoc! Chodzi o to, że robiłem mu formata (pierwszy raz od początku czyli gdzieś od 3 lat). Jego Płyta główna to MSI k8n neo4-f Jednak po zainstalowaniu już Windowsa XP wpudełku od płyty głównej nie mogłem znaleźć płyty ze sterownikami. Niby jest tam jakaś płytka "Drivers and Utilities" ale driverów to tam nie ma żadnych.

Postanowiłem zkorzystać z laptopa jego taty i ściągnąć sterowniki ze strony MSI. Nagrałem na pendrivea i zgrałem na kompa kuzyna. Jednak po rozpakowaniu i włączeniu setupa zaczyna się instalacja, pasek przygotowania instalacji się zapełnia... i to wszystko. Nic się po tym nie dzieje. Próbowałem pobrać steropwniki z innej strony, ale dzieje się dokłladnie to samo.

Proszę o szybką pomoc i przepraszam za literówki, ale nie jestem przyzwyczajony do tej klawiatury. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, po zainstalowaniu sterownikow do bezprzewodowej kartysieciowej wyskoczyl blad, ze brakuje jakiegos pliku, i tak z a kazdym razem przy ladowaniu sie tego programu do karty sieciowej Wi-Fi.Sterowniki muszą być!

Temat do zamkni e cia... okazalo sie, ze kuzyn mial zmieniana plyte glowna i nic o tym nie widzial... Już wszystko jestok. Dziekii ozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...