Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teofi7

jak wyłączyć avasta

Polecane posty

Chcę całkowicie wyłączyć avasta na jakiś czas bo przeszkadza mi w graniu. Podobno można gdzieś włączyć "widok zaawansowany" ale nie wiem gdzie. Wersja najnowsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jeśli go wyłączysz wchodząc w Panel Sterowania -> Dodaj/Usuń Programy -> Avast! -> Odinstaluj.

A potem sobie zainstaluj jakiś prawdziwy antywirus (Avira lub Comodo Antivirus) albo - jeśli nie masz Firewalla - cały pakiet Comodo Internet Security.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie!

Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Programy i funkcje

Może mam halucynacje ale chyba to avast zajął pierwsze miejsce jako zaje-antywirus w teście CD-A dwa czy trzy numery temu. Czyli kolejny raz czytając CD-A robią mnie w konia? Avasta mam od jakiś trzech dni - wcześniej nie używałem żadnego antywira - ale coś zaczęło mi zrywać łącze, że musiałem resetować blaszaka aby je odzyskać, avast coś tam wykrył, naprawił i teraz jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego tzn. "antywirusa" możesz używać TYLKO w połączeniu z ... Emsisoft Anti-Malware, dopiero wtedy masz jaką taką ochronę antywirusową + gratisowo zamulanie komputera, no chyba, że podana przez Ciebie konfiguracja kompa jest prawdziwa. Osobiście polecam podanego przez ze mnie antywirusa z Avirą, lub podanego przez kolegę wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajął pierwsze miejsce w teście CDA, bo to badziewny test był. ; ) Chodziło tam o to, żeby "zainstalować i zapomnieć" oraz, żeby "dużo rzeczy znajdował". Nie testowano stopnia faktycznej ochrony jaką zapewnia (a Avast nie zapewnia ochrony), czy tego, jak bardzo potrafi zmasakrować system operacyjny (a na tym polu Avast nie ma sobie równych). Na drugim miejscu w teście umieszczono antywirusa od Comodo, a to dlatego, że redaktor nie umiał kliknąć "Allow" w aplikacji Defence+, przez co Crysis się nie chciał odpalić.

Ja używam Comodo Internet Security i dopóki sam sobie jakiegoś syfu nie zainstaluję, wymuszając na antywirusie pozostawienie tego syfu w spokoju, nie żaden wirus się mnie nie trzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem avasta, w zasadzie zainstalowałem go tylko po to bo zrywało mi łącze. Coś tam wykrył i skasował i jest ok, to ja go też skasowałem. W większości internet przeglądam pod linuksem więc tradycyjnie będę jechał bez żadnego anywira, tak jak dotychczas i tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...