Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGRESIV

cze pentagram pociagnie

Polecane posty

Witam wszem i wobec obeznanych w temacie . pytanie jest następujące: czy mój zasilacz pociągnie mojego konfiga ale zamiast tego kawałka krzemu który mam teraz (Gainward 6200) włoże tam EVGA GTX 285 SSC. a jeżeli będę musiał zmienić zasilacz czy taki będzie odpowiedni http://allegro.pl/item1174084185_zasilacz_...w_5_lat_gw.html ???????

zamierzam w bliskim czasie zmienić obudowę na SilentiumPc Gladius 600 i włożyć do niej 2 wiatraki wolnoobrotowe ale to nie powinno miec wielkiego znaczenia jeżeli chodzi o pobór mocy. pozdrawiam

ps. na procku znajduje sie Scytche Cama Kross

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę lepiej GTX460 1GB (jak się uda parę groszy dozbierać - ~800zł), wydajnościowo są podobne a GTX460 zużywa mniej prądu i ma DX11.

Zasilacz kiepski jak na tę cenę... za 347zł w Techplanecie możesz mieć Corsaira TX 650W. Jak chcesz zaoszczędzić możesz poszukać OCZ ModXStream 600W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie zabardzo mi zależy na dx11 jak narazie jest mało gier które to "dobrodziejstwo" wykorzystują. moim zdaniem 460 pokazuje pazur dopiero przy tesalacji. zależy mi na odpinanych kablach przy zasilaczu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo no i to mi się podoba voodoo1907 całkiem ładny "prostownik" wywale cooler master z ulubionych a dodam tego OCZ thx man (niestety na kartę jest już za późno)

zależy mi na odpinanych kablach gdyż zamierzam wyeliminować niepotrzebny "syf" w środku pieca spowodowany walaniem się kabli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co aż 600W? Pięćseta wyciąga nie wiele mniej. Spokojnie dobija do 550W, a nawet ten zestaw nie będzie tyle pobierał. Słabsza wersja z palcem w nosie sobie poradzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=43723 Wedle życzeń "pięćseta" ;)

Szkoda tej karty, nie możesz jeszcze tego odwołać? Bo GTX460 w wersji 1GB nawet bez OC jest wydajniejszy od GTX285 do tego dochodzi jeszcze DX11. Nie przepłaciłeś ale karta ta w tej chwili nie była bardzo opłacalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety karty już odwołać się nie da. myślę że gtx da rade tym bardziej ze i tak gram na xp. jeszcze tylko małe pytanko odnośnie innego tematu mam problem z dyskiem niekiedy kom na chwile mi staje znaczy się cały czas pali się dioda od dysku ale wystarczy że na chwile wyjmę kabel sata , włożę go ponownie i wszystko jest ok jest to wina kabla czy dysku(dyst nie negrzewa się nadmiernie wszystkie odczyty w normie brak bad sektorów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze to mój 3 kabel, może wystarczy wziąć troszkę alkoholu etylowego i wyczyścić szczoteczką do zębów złącze na dysku i płycie głównej?? :ohmy: to niedobrze kurcze akurat wymiana dysku nie wchodziła w grę, byłaby straszna lipa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...