Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

many1988

Rozwiązany: GeForce 7600GS

Polecane posty

Witam zakupiłem ostatnio (wczoraj) karte graficzną jak w temacie i nie wiem jakie sterowniki wybrać, czytałem dużo na różnych forach i na każdym pisze coś innego jedni piszą żeby brać najnowsze inni wręcz przeciwnie i nie wiem jakie mam wybrac żeby nie sprawiały mi problemów. Prosze o pomoc z góry dzieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej najnowsze, starsze czasami są wydajniejsze lecz sprawiają problemy. Czasami zaś najnowsze są wydajniejsze wszytko zależy od karty i sterownika. Ja polecam najnowsze. Możesz poszukać testów sterowników, kiedyś były na www.egielda.com.pl teraz niestety kiedy strona padła to się nie orientuje... Może na guru3d...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do najnowszych to również mi sie tak wydaje ale będę mógł to sprawdzić dopiero po pracy i jeśli kurier juz dostarczył paczuszkę. Chcę skompletować wszystko (sterowniki) żeby jak najszybciej ją sprawdzić. Rzeby w razie czego ją odesłać. Dzięki voodoo1907 właśnie czytam guru3d.com.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale na prawdę nie mogłem...

Rzeby w razie czego ją odesłać

I_Hope_God_Will_Save_Me.jpg

Ani jednego bledu, polfony a jak już walnąłeś to takiego byka : )

Wracając do sterowników:

91.47 - sporo osób je chwali.

Ja osobiście nie narzekałem na 93.71. Wersja 160 też nie jest zła dla 7600 ale na niej wypadaly mi blue screeny z nv4dll.

Swoją droga nie było opcji na coś nowszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za tego babola i dzięki za odpowiedzi pójdę za namową husara. Dzięki

A tak swoją drogą to na coś nowszego nie było opcij (kasa i płyta bez PCI-E), ale po przesiadce z fx 5500 myślę że różnica będzie bardzo widoczna. Jeszcze raz dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po przesiadce z fx 5500 myślę że różnica będzie bardzo widoczna. Jeszcze raz dzięki.

Oj żebyś wiedział że będzie :happy:

Przy odpowiednich ustawieniach karta ci pociągnie kilka fajnych produkcji, których normalnie ciągnąć nie powinna ^^ Jeśli lubisz się bawić w takie rzeczy - to ci się spodoba :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się przesiadłem z Gigabyta 7600GS na mocniejszą i miałem na sprzedanie nie drogo (ale szczegół) i cholernie byłem z niej zadowolony bo nawet Falouta3 i Crysisa mi pociągnęła na średnich bez O.C. Polecam bo też się z FX-a przesiadałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...