Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szafer

Operator sieci kom.

Polecane posty

Hej , mam do was pytanie : Jaki operator jest obecnie najlepszy w naszym kraju? Niedługo być może będę zmieniał operatora , i chcę wiedziec jaki operator daje dobre telefony na abonament , albo karte i nie za b.duże pieniądze, czyli po prostu- którego byście polecali?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie pod temat , ponieważ również interesuje mnie który operator ma najkorzystniejsze warunki (nie tyko pod względem abonamentu tel) ale również neta mobilnego. Osobiście interesuje mnie pakiet biznesowych, ale opinie dość podzielone. Możecie coś doradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam orange na abonament. Dają telefon (moja nokia 6303), abonament wynosi 50 zł. Za to dostaję:

-3 h do wszystkich sieci

-3 h do orange

-3 h do orange i na stacjonarne w weekendy

- 100 zł na rozmowy, sms itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play Fresh na kartę .

SMS za darmo.

Po aktywacji rozmowy w sieci za darmo.

29 gr do wszystkich sieci za minute.

Najlepsza sieć jako jedyna nie kłamie na reklamach . Mam w niej telefon od 1 roku .

W dodatku jeżeli przeniesiesz numer do Play to przez pół roku co miesiąc dostajesz 20 zł gratis.Jest to prawie darmowa sieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził Tak Taka, który ma aktualnie najlepszą ofertę dotyczącą internetu w Polsce. Płacisz 9 zeta miesięcznie za blueconnect max i masz w pełni szybki internet z limitem 100mb na miesiąc. Po przekroczeniu limitu dalej nic się nie płaci tylko podobno spada szybkość (ja używam neta w telefonie codziennie i jeszcze nigdy nie zwolnił).

Jeśli masz zamiar dużo używać internetu to tylko Tak Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nadal się zastanawiasz to ja właśnie wczoraj aktywowałam nowy abonament w Orange. Nie napisałeś tylko czy interesuje Cię pre-paid czy zwykłe taryfy?

W pelikanie można mieć do 5000 smsów + minuty (w zależności od wysokości abonamentu)+darmowy dostęp do facebooka. Jak ktoś używa tego portalu jako formy komunikacji ze znajomymi to czasem może się przydać.

Druga kwestia to ilość osób jakie masz w danej sieci, warto zwrócić na to uwagę, bo promocję które są wprowadzane często są w obrębie tej

samej sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Plus i Heyah.

W Heyah byłam i są bardzo przystępne ceny, ale kiedy zlikwidowali salon Heyah w moim mieście, przeszłam do plusa.

W Plusie masz przystępne ceny i duży wybór telefonów, na abonament i mix'a. Ja osobiście jestem w mixie, dostałam Samsung S5230 Avila, doładowanie za 40 zł, 48 doładowań, i telefon za 1 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę żadna z tych firm nie różni się wybitnie od siebie. Miałem abonament w Orange i różne dziwne rzeczy się działy, ponieważ doliczali mi do zapłaty kasę za rozmowę, a miałem jeszcze masę minut do wykorzystania, z których nijak skorzystać się nie dało. Potem był plus, z którym mam ogólnie miłe wspomnienia związane, jednak kilka dziwnych rzeczy też było- jedna, która najbardziej zapadła mi w pamięć to była sytuacja kiedy zasiliłem konto za 30 zł po czym okazało się, że nie mam pieniędzy na koncie i mi zablokowali, dopiero przy kolejnym doładowaniu "dostałem te 30 zł" z powrotem jednak po kilku dniach znowu zniknęły (nie dzwoniłem nie chciało mi się wyjaśniać). Teraz mam Heyah ale lubią sobie czasami zablokować konto dla jaj (bo z jakiego innego powodu to robią?) i odblokowują dopiero po tym jak do nich napiszę. Co do Playa kolega miał abonament (50 zł) jednak głównym minusem tej sieci jest to, że mało kto z innej sieci będzie do Ciebie dzwonił, przygotuj się na to, że będziesz dużo "strzałek" łapał. Kumpel tym sposobem co miesiąc płacił ponad 120 zł bo za każdym razem to on musiał wszędzie dzwonić z zasady "bo masz taniej". Plus ich serwis trzymał mu ponad półtora miesiąca telefon w naprawie.

Podsumowując jeśli zależy Ci na w miarę dobrym telefonie (a możesz wziąć nieco większy abonament) no i masz dużo znajomych w Play to wtedy możesz śmiało wybrać tą sieć. W innych wypadkach polecał bym bardziej plusa/ heyah- ale tylko na kartę, żadnych miksów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie : czy mozna dostac tel. za 1zł/ troche więcej ale nie na abonament a doładowania ? Obecnie mam abonament 69 zł i samsunga galaxy , czy jest możliwe u któregos operatora dostać telefon ( ale dobry : D ) właśnie na karte , tak jak opisałem wcześniej? nie chce teraz zmieniać telefonu , ale wkoncu moja umowa dobiegnie konca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę:

otóż moja babcia twierdzi, że w Orange na kartę, gdy doładowujesz kartą za 50 zł co trzy miesiące dostajesz jakieś darmowe minuty, czy możecie to potwierdzic??

Pytam, bo nie wiem, co jej powiedziec, jaki operator na karte ma najlepsze warunki.

bardzo prosze o odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią, że Era to szajs. Jestem i

nieco innego zdania. Gdy brałem Samsunga Avile, Era miała lepszy wybór i avila była tańsza.

Jestem także w sieci rodzinnej, że mogę rozmawiać z każdym ile chce. Oczywiście jest jeden sponsor który płaci 7 dyszek miesięcznie, ale i tak wychodzi o niebo taniej.

Era- dobra sieć, dużo moich znajomych z niej korzysta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...