Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darkblackice

[Piractwo:]Assasins Creed 2

Polecane posty

Otóż ściągnąłem nowy zapis z neta było tam trochę zrobione.Było kilka elementów prawdy i patrze a tu pierwszy nie zrobiony, więc włączam i nic się nie dzieje jedyne co jest to te szare tło z tymi kształtami różnymi.Pomóżcie

bo mam wszystkie elementy oprócz tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem,przecież elementy prawdy nie zależnie od kolejności znajdywania odkrywają się po kolei ,coś raczej jest nie halo z tym savem,albo jest coś o czym nie wiem,ale przeszedłem całe AC2 i elementy prawdy otwierają się po kolei (teraz zbieram wszystkie skarby i pare elementów prawdy mi zostało,bo reszte już mam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem,przecież elementy prawdy nie zależnie od kolejności znajdywania odkrywają się po kolei ,coś raczej jest nie halo z tym savem,albo jest coś o czym nie wiem,ale przeszedłem całe AC2 i elementy prawdy otwierają się po kolei (teraz zbieram wszystkie skarby i pare elementów prawdy mi zostało,bo reszte już mam)

To raczej nie rozwiązało mojego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Assasin's Creed 2 jest przygodówką? Ech. Najpierw czytać, potem myśleć, a dopiero na końcu zakładać temat. Przenoszę go na swoje miejsce.

A poza tym darkblackice otrzymuje ostrzeżenie za korzystanie z pirackiej wersji gry i/lub używanie cracków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...