Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebi1295

Rainbow Six Vegas - save z ostatniej misji

Polecane posty

Gość sebi1295

Otóż mam ogromny problem w tej że grze.Jestem w ostatniej misji, tej na tamie, to już chyba przedostatni checkpoint jest - nie wiem dokładnie.Mianowicie: wchodzę do takiej wielkiej hali, jest tam sporo terrorystów, oczyszczenie jej nie sprawia mi problemu lecz gdy to zrobię i idę do tego komputera i każę jednemu z moich ludzi żeby coś majstrował to do hali w biega pełno terrorystów i po chwili pisze że nie udało mi się zabić .... - tej złej ,,pani".Próbowałem ze 15 razy, męczę się od wczoraj i nic, nie pomogły granaty dymne, odłamkowe, zapalaj a nawet tarcza więc proszę o save, oglądałem filmiki na youtube i też nic nie pomogło.Najlepiej jakby to był save z momentu kiedy jestem na tym podwyższeniu i mam Ją zabić tzn. tuż przed wejściem do windy - wtedy jest checkpoint.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Właśnie w google patrzyłem i sporo osób ma ten problem.Dajcie tego save'a.

Ewentualnie jakieś porady dotyczące misji.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Pomoże ktoś????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Błagam, dziś znowu próbowałem 5 razy i nic.Próbowałem wszystkiego co możliwe, oczywiście posunąłem się trochę dalej niż wczoraj ale to i tak tylko malutki kroczek w kierunku zwycięstwa, cały czas niszczą ten komputer.Proszę o save, rady, mogę również komuś dać moje save'y żeby mi przeszedł i potem z powrotem by mi odesłał je co?To jak znajdzie się ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam identyczny problem, czy komuś udało się to rozwiązać?

Czy tu chodzi o strzały w komputer czy po prostu jakiś czas minął?

W zasadzie info że przegrałem pojawia się jak wszyscy są już wybici..

pls o pomoc. dzięki :)

Niestety, to jest hardcorowa misja. Trzeba próbować, próbować i próbować.

Ja sejwów nie mam, bo przeszedłem Vegas zaraz jak się pojawiła w reedycji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, ale zrobiłem tak że zaraz po wejściu i wybiciu terrorystów kazałem swoim kolesiom utrzymywać pozycję a sam wbiegłem na górę. Kiedy stanąłem przy metalowych drzwiach pojawiła się informacja że nie udało się zabić Ireny. Ale po wczytaniu ostatniego punktu kontrolnego pojawiłem się z oddziałem przy już otwartych drzwiach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...